Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (633 Wątki)

Cukier w diecie dziecka

Data utworzenia : 2015-10-02 23:31 | Ostatni komentarz 2022-03-17 08:45

Redakcja LOVI

8785 Odsłony
110 Komentarze

Chcesz zapewnić swojemu dziecku zdrowy rozwój i dobre samopoczucie na co dzień. Dokładnie wiesz, że wpływ ma na to m.in. dieta, a w tym spożycie cukru. Czy eliminacja cukru z diety dziecka jest pożądana? Czy każdy cukier szkodzi? Przeczytaj o dobrym i złym cukrze oraz o tym, jak zrobić, by w diecie dziecka był tylko ten dobry.

2022-03-17 08:45

Nie ma co wliminować cukru z diety dziecka, aleograniczać już jak najbardziej.

2022-02-11 16:09

Dokładnie cukier jest prawie we wszystkim więc po co jeszcze dziecku dawać go dodatkowo w słodyczach? Też zależy w jakim wieku dziecko ale do 2 lat lepiej nie dawać 

2022-02-06 09:49

2xH oby czysty bez kocich niespodzianek ;( bi te dachowce wszedzie się przecisna

2022-02-05 23:12

Zgadzam sie monia , nawet piasek z piaskownicy.

2022-02-04 17:49

Uważam że dziecko powinno spróbować wszystkie go. 

Nam rodzice podawali wsztstko i nic nam nie jest. 

Śmiać mi się czasem chce jak matki się trzęsą o ziarenko cukru dla dziecka no przesada 

2022-01-31 11:59

Cukier jest w owocach ;) I jak już to taki powinien jeść. Oczywiście, nie wolno dziecku całkowicie eliminować, bo nie jest dobre. Zależy jeszcze ile też dziecko ma oczywiście. Warto zobaczyć jak wygląda jeśli chodzi o dietę malucha, ile powinien zjadać, jaka powinna być ilość makroskłaników, czyli białka, tłuszczy itd. Sama też teraz jestem na diecie i co nieco czytam na temat produktów bezcukrowych Produkty dietetyczne, na które warto zwrócić uwagę - Poradyfit

2017-06-14 07:29

Grażyna, jeszcze trochę i u znam, że zajmujesz się reklamowaniem dicopegu. U mnie przy córce na stole nie stoją słodycze, bo widzi i to chce, choć nie wie co to jest, bo nie jadła. Joanna, ale to, że nie podajemy cukru i słodyczy nie znaczy, że tak będzie zawsze:) Moja córa ma 1,5 roku i uważam, że na ciasto czy batoniki przyjdzie czas. A przepraszam, ciasto je! Ale moje, pieczone w domu, bez cukru. i bardzo je lubi, tak samo jak domowe ciasteczka.

2017-06-13 22:53

Ja w tej chwili nie daje synowi nic słodkiego ponieważ zwyczajnie uważam, że ma na to jeszcze dużo czasu. Im później zacznie jeść słodycze tym lepiej bo taki batonik nie ma w sobie nic dobrego oprócz pustych kalorii. Nie zarzekam się że syn nigdy nie zje batona ale na pewno wolę podać mu domowe ciasto. A to przecież też forma słodyczy.