Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (633 Wątki)

Słoiczek czy obiad robiony w domu

Data utworzenia : 2013-01-17 12:29 | Ostatni komentarz 2023-04-27 21:21

Konto usunięte

58685 Odsłony
1993 Komentarze

Czemu bardziej ufacie? Kupnym warzywom i owocom czy słoiczkom z gotowymi daniami? ----- Moniqell Słoiczki czy własne zupki? Dziewczyny co według Was lub lekarzy Waszych dzieci jest lepsze? Ja zawsze byłam przekonana że zupka którą ugotuje dziecku będzie zdrowsza. Lekarz pediatra mojej córki twierdzi natomiast że przy dziecku alergicznym lepiej podawać słoiczki gdyż wiadomo co w nich jest Co o tym myślcie? [Zapraszamy także do zapoznania się z wpisami w wątku Słoiczki dla niemowląt czy można samemu przygotować? http://lovi.pl/pl/forum/8/3006/1 Redakcja LOVI]

2020-02-07 12:19

A galaretkę robisz sama czy z paki ? Kiedyś widziałam jakieś zestawienie galaretek różnicy firm i oceny tych, które mają lepszy skład od innych. Mogłam zapisać tę stronę :(

2020-02-07 10:55

Ja też zaczęłam podawać do spróbowania moich obiadków około 9 miesiąca życia synka.Moj za budyniami nie przepada,woli samo mleko :) Ostatnio bardzo posmakowała mu sama galaretka z ciasta.

2020-02-06 22:08

Pati ja jutro właśnie planuje budyń zrobić ;)

2020-02-06 21:27

Ja mojemu synkowi zaczęłam podawać w 9 miesiacu obiady te same co my jemy robiłam to samo bez dodatku cukru i soli . Niestety żyjemy w takich czasach że nie da się jeść całkowicie zdrowo . Ale warto ograniczać to co możemy . Zauważyłam że coraz więcej powstaje sklepów ze zdrową żywnością nie są tanie produkty ale widać że ludzie chcą się odżywiać lepiej a to już jakoś postęp w tych czasach :) 

Aneczka super kisiel uwielbiam z kiwi nie robiłam ale muszę mojemu też zrobić mam jeszcze trochę zamrożonych truskawek to zrobię :) u nas ostatnio często gości domowy budyń waniliowy albo czekoladowy z gorzkiej czekolady :) synek uwielbia 

2020-02-06 20:50

A my dziś na deserek mieliśmy kisiel z kiwi własnej roboty ;) 

2020-02-06 16:45

Ja myślę, że zacznę podawać nasze obiady (oczywiście z rozsądkiem) ok. 9 miesiąca lub później. Póki co jeszcze niektóre słoiczki czy nawet pojedyncze warzywa potrafią sprawić bóle brzucha (szczególnie te wzdymające - brokuł lub kalafior). A wy kiedy podawałyście dzieciom wasze obiady?

Konto usunięte

2020-02-06 09:45

Mamameg ja też niedługo planuję zacząć podawać córeczce to co my jemy. Jeszcze zaczekam 2 miesiące :) chociaż tak naprawdę już chyba wszystkiego spróbowała. 

2020-02-05 22:51

Mamameg skoro jest w porządku to warto właśnie przejść na własne obiadki ;) niech się przyzwyczaja że będzie już jeść z wami to samo