Dieta (514 Wątki)

Słoiczek czy obiad robiony w domu

Data utworzenia : 2013-01-17 12:29 | Ostatni komentarz 2020-07-08 23:52

P.Janik

34599 Odsłony
1249 Komentarze

Czemu bardziej ufacie? Kupnym warzywom i owocom czy słoiczkom z gotowymi daniami? ----- Moniqell Słoiczki czy własne zupki? Dziewczyny co według Was lub lekarzy Waszych dzieci jest lepsze? Ja zawsze byłam przekonana że zupka którą ugotuje dziecku będzie zdrowsza. Lekarz pediatra mojej córki twierdzi natomiast że przy dziecku alergicznym lepiej podawać słoiczki gdyż wiadomo co w nich jest Co o tym myślcie? [Zapraszamy także do zapoznania się z wpisami w wątku Słoiczki dla niemowląt czy można samemu przygotować? http://lovi.pl/pl/forum/8/3006/1 Redakcja LOVI]

2013-10-03 20:37

Tak jak wiele z Was, przy pierwszych próbach korzystałam ze słoiczków. Faktycznie, trudno ugotować dwie łyżeczki jakiegoś dania. Jednak dość szybko, gdy tylko syn zaczął jeść większe ilości, zaczęłam gotować sama. Raz na 5 dni gotowałam mięsko z warzywami, a następnie miksowałam i mroziłam poporcjowane. Z czasem zostawiałam coraz większe grudki, tak aby mały miał co gryźć.

2013-09-30 23:04

Ja gotuję, Andrzej wszystko lubi, byleby do jedzenia było. Wkładam mnóstwo serca w gotowanie mu obiadków :) wszyscy szczęśliwi

2013-09-30 20:34

My również w pogotowiu mamy słoiczki, ale jak jestesmy w domu sami gotujemy i podajemy córeczce to co my jemy lub jakas część. Warto korzystać z potraw w słoiczki wtedy kiedy nie mamy czasu lub gdzieś wyjeżdżamy, a także wtedy kiedy nie jestesmy w stanie czegoś ugotować np. potrawy z królika, a dla dziecka to naprawdę wartościowe mięsko. Tak więc nie jestem przeciwna sloiczkom jeżeli są one używane od czasu do czasu.

2013-09-29 18:29

my też na wszelki wypadek zawsze mamy słoiczek w domu

2013-09-29 13:03

U nas też na półce stoją słoiczki mimo, że synek je już domowe obiadki. Tak się składa, że nie gotuję mu ryby więc żeby co tydzień dostał porcję korzystam ze słoiczków. Poza tym awaryjnie jeśli z jakiegoś powodu nie zrobię mu obiadku też biorę gotowce.

2013-09-28 21:11

mój głodomór to nawet nie mały a duży :P

2013-09-28 20:57

ja również. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie dla małego głodomorka :)

2013-09-28 20:47

Ja jeszcze teraz korzystam ze słoiczków. Zawsze, gdy jestem poza domem, a dziecko jest głodne, mogę kupić słoiczek i podać. Łyżeczkę noszę ze sobą w torbie :P