Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (633 Wątki)

Kubek Lovi 360°

Data utworzenia : 2019-02-08 20:03 | Ostatni komentarz 2021-08-27 18:10

Aneeeta

938 Odsłony
11 Komentarze

Właśnie jesteśmy na etapie szukania kubka do nauki picia. Na stronach internetowych szukałam opinii na ten temat. Jeśli chodzi o Kubek LOVI 360° wyczytałam, że ułatwia przechodzenie od ssania płynu z kubka treningowego i kubka niekapka do picia ze szklanki. Dzięki innowacyjnemu systemowi uszczelniania przyzwyczaja dziecko do naturalnego sposobu picia (jak z otwartego kubka), ale bez rozlewania. Posiada opatentowaną ochronę przed bakteriami. Łatwy do umycia, umożliwia picie bez rozlewania, ale celowo nie jest niekapkiem (przy silnym potrząśnięciu lub upadku wydobywają się krople płynu) - uczy dziecko kontroli ruchów i przygotowuje do picia z otwartego kubka. Uszczelka do kubka jest również sprzedawana osobno. Dostosowane są do małych rączek dziecka, posiadają gumowaną antypoślizgową powłokę. Do wyboru są różne wzory kubka dla bardziej wymagających użytkowników. Chętnie przetestuję ten produkt, zwłaszcza, że od narodziń mojego maleństwa używamy smoczki Lovi i buteleczki do mleka :) może tym razem kubek sprawdzi się i spełni moje oczekiwania i najważniejsze mojego dziecka?? Hm...??

2021-08-27 18:10

Oj tak. Jeszcze te nowe wzory są takie piękne 

2021-08-19 18:08

Na pewno nie jedna mama o nim marzy 

2021-08-19 05:23

Obecnie jest do przetestowania kubek 360 Wild Soul. Funkjonalny kubek o miłym wzorze. 

2019-06-17 00:15

U mnie chłopcy bardzo lubią  kubki 360 lovi :) osobiście jestem bardzo z nich zadowolona; )

2019-06-05 14:26

Ja polecam kubek 360 od Canpol Babies. My posiadamy i córka chętnie z niego pije. Jest przeznaczony dla maluszków od 6 miesiąca życia. Córeczka początkowo z kubka treningowego nie chciała pić wcale, więc zaopatrzyłam się w kubek 360 i niemalże od razu złapała w rączki i uczy się pić samodzielnie i co ważne bez rozlewania napoju wokoło :) U nas akurat kupiłam go w 7 miesiącu życia córki, ale sprawdza się idealnie od samego początku! :) Kubeczek lovi 360 również mamy, ale myślę dać go córce jakoś ok. roku, bo od tego wieku jest przeznaczony. Natomiast uważam, że można próbować już wcześniej zacząć uczyć dziecko pić z niego i być może nasza pociecha chętnie załapie samodzielne picie właśnie z tym kubkiem. U nas póki co ten od Canpol się sprawdza więc jeszcze się wstrzymam.

2019-05-12 19:26

Uważam, że do takiej początkowej nauki picia z kubka, to ten 360 od lovi sprawdza się świetnie :) Przynajmniej tak jest u nas :)

2019-05-11 10:18

Znalazłam ten wątek właśnie zastanawiam się nad kupnem tego kubka

2019-05-09 19:30

My korzystamy z tego kubeczka na początku córeczka nie potrafiła z niego pić i się bardzo denerwowała na sam widok, nawet nie chciała go wziąć do rąk, ale proponowałam i po ok 2 tyg polubiła go...czasami mam tylko wątpliwości, czy picie z niego nie jest męczące:/