Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (633 Wątki)

Co pijecie na co dzień, aby się nie odwodnić

Data utworzenia : 2018-10-17 09:19 | Ostatni komentarz 2024-02-26 17:20

Konto usunięte

14821 Odsłony
566 Komentarze

Ja ostatnio miałam straszną jelitówkę i juz kompletnie nie wiem co pić i jeść, aby się nie odwodnić , bo co najgorsze nie mam ani apetytu ani ochotę na picie.

2024-02-18 20:52

powiem tak wymiotowałam do 16 tygodnia, kawę pijałam, ale nie zawsze bo mnie w pierwszym trymestrze długo odrzucała, ale nigdy po niej nie leciałam do wc , raczej po innych produktach ,a najczęsciej podczas mycia zębów to było zawsze dla mnie wyzwaniem 

2024-02-15 18:07

Pierwsze słyszę o kawie do prowokowania wymiotów. Oczywiście, jeżeli w ciąży kogoś odrzuca od kawy, to jestem w stanie zrozumieć te prowokacje. Ja z kolei nie miałam ochoty na kawę w żadnej postaci, ani nawet Inkę. Po prostu z dnia na dzień odstawilam

2024-02-15 17:36 | Post edytowany:2024-02-15 22:48

Też mi się kiedyś obiło o uszy że kawa na prowokowanie wymiotów bo ona jednak podrażnia żołądek ale słyszałam też że zapach ziaren kawy pomaga pozbyć się mdłości. Taki paradoks 

2024-02-13 15:08

Nie słyszałam o czymś takim

2024-02-12 17:41

Też pierwsze słyszę o kawie i tym prowokowanu. Własne zazwyczaj się idzie w drugą stronę, by tych wymiotów nie było. 

 

Ja teraz w końcu mogę wypić kawę ale to okazyjnie jednak, zależy od dnia 

2024-02-11 21:08

Aniss miałam tak samo z ekspresem xD kawy się nie piło ale jak już jest ekspres to się chce :) ja ograniczałam się do 2 kaw w ciągu tygodnia w ciąży ale mi pomagała jak mnie głową parę razy bolała tak z ciśnienia a zazwyczaj takich problemów nie miałam. I ogólnie piłam dla smaku bo na pobudzenie napewno nie. Musiałam się drzemnac o już. Ale o mdłościach po kawie pierwszy raz słyszę. Jedyne co to przestała mi smakować spora ilość pianki która pozostawała 

2024-02-11 21:04

Justyś serio? Nie wiedziałam. Mi kawa w ciąży nic na szczęście nie robiła. Mogłam ją pić kiedy b tylko miałam ochotę

2024-02-09 11:12

Co wy mówicie też nie miałam pojęcia o tym że kawa ma takie właściwości Jak chodzi o mdłości ja jeżeli chodzi o nawadnianie się to głównie staram się pić wodę U mnie musi być to co najmniej lekko gazowana albo gazowane po prostu nie lubię takich zwykłej wody niegazowanej jest dla mnie ona bez smaku i jest mi Trudniej ją pić oczywiście w okresie letnim to picie wody w odpowiedniej ilości lepiej nie wychodzi gorzej w okresie jesienno-zimowym a teraz zmobilizowałam się i faktycznie muszę się pilnować ze względu na te moje kamienie które mam co naprawdę do operacji Muszę bardzo pilnować tego aby faktycznie pić odpowiednią ilość płynów więc staram się aby zawsze Towarzyszyła mi butelka wody mineralnej jak gdzieś wychodzę to albo Właśnie mała butelka albo jakiś bidon tak aby nie zapominać i mieć te płyny pod ręką