Małe dziecko (281 Wątki)

Przedszkole

Data utworzenia : 2017-08-05 00:01 | Ostatni komentarz 2019-10-05 16:54

Mama_Arka_Martynki

6045 Odsłony
401 Komentarze

Dziś z ciekawości zadzwoniłam do prywatnego przedszkola. Blisko mnie ok.5km. Niedaleko mojej mamy ok. 1 km..powiedziałam, że mam z Arkiem problem: brak mowy, pampers, przestał jeść sam. Pani mówi, że mają takie dzieci, proponuje mniejszą grupę dzieci rodzonych koniec 2014- początek 2015, czyli jak Arek. 28 sierpnia zaczynają się zajęcia adaptacyjne. Chcę spróbować. Wyglądają tak, że rodzice zostawiają dziecko i wychodzą. Zabawa przed 3 godziny. BOJĘ SIĘ. Nie wiem czy dam radę. Jakie macie doświadczenie?

2017-08-13 13:23

Gabi a to może masz i rację, mniejszy stres dla synka będzie. Pogadasz potem z tą logopedką i ci da zajęcia so domku

2017-08-13 13:21

Zabusia na pewno. Tylko mój synek jak miał 1rok 11 miesięcy i byliśmy na wizycie w poradni to bardzo się bał. Nic nie wyszło. Jak miał 2 latka i 4 miesiące była u nas w domu dwa razy neurologopedka. Pierwsza wizyta trochę zainteresowany, druga wizyta płacz 40 minut. Syn jest nieśmiały bardzo, chociaż do niektórych osób nawet jak widzi pierwszy raz lgnie od razu. Wyczuwa te lepsze osoby? Nie wiem Wczoraj mnie znowu zaskoczył. Tak pięknie się bawił z Martynką w wannie. Chlapał i śmiał się tak szczerze, bo ogolnie trochę jest zazdrosny jeszcze.

2017-08-13 12:49

takie zajęcia z logopedą naprawdę dużo dają:):) MAM koniecznie daj znać :):)

2017-08-12 22:33

Dziewczyny ja czekam na wrzesień bo w przedszkolu jest bardzo dobra logopeda i tak pomyslałam że się do niej zgłoszę a ona i tak bardzo dobrze pozna mojego synka bo będzie miała chyba dwa razy w tygodniu zajęcia z dziećmi. Mojej córeczce pomogła bo na początku też miała problem z wymową tzn mówiła ale nie wypowiadała r a teraz mówi super.

2017-08-12 22:23

MAM koniecznie daj znać co powie logopeda. Gabi a może Ty też udaj się do logopedy i sprawdź bo synek mało mówi jak na trzylatka. A tak to zawsze Cię albo uspokoi albo da zadanie domowe.

2017-08-12 21:59

Zazdroszczę Ci tego.... myślę, że powinnaś też iść do logopedy.

2017-08-12 20:05

To super Mama będę zaglądać i czekać na wieści . U mnie to samo że niby jeszcze zacznie mówić że chłopcy tak mają itp. ale ja też sie boję , dzisiaj mąż mnie rozbawił bo synek mówi tata pa hau hau ( czyli tato patrz piesek) a mąż do mnie patrz on już umie mówić a ja tak tylko że tak to półtora roczne dzieci mówią a nie trzy letnie. Zamiast siku mówi niuniu i łapie się za kroczę pokazując że chcę na kibelek ale jak chce kupkę to krzyczy kupa i łapie sie za pupę .

2017-08-12 19:50

Na pewno dam znać. Mamy na rano, mąż będzie na urlopie wtedy to pewnie gdzieś pojedziemy po badaniach odreagować ;) ale do wieczora się odezwę