Małe dziecko (311 Wątki)

Przedszkole

Data utworzenia : 2017-08-05 00:01 | Ostatni komentarz 2020-01-25 08:56

Mama_Arka_Martynki

8750 Odsłony
462 Komentarze

Dziś z ciekawości zadzwoniłam do prywatnego przedszkola. Blisko mnie ok.5km. Niedaleko mojej mamy ok. 1 km..powiedziałam, że mam z Arkiem problem: brak mowy, pampers, przestał jeść sam. Pani mówi, że mają takie dzieci, proponuje mniejszą grupę dzieci rodzonych koniec 2014- początek 2015, czyli jak Arek. 28 sierpnia zaczynają się zajęcia adaptacyjne. Chcę spróbować. Wyglądają tak, że rodzice zostawiają dziecko i wychodzą. Zabawa przed 3 godziny. BOJĘ SIĘ. Nie wiem czy dam radę. Jakie macie doświadczenie?

2017-08-29 09:22

Darka będzie dobrze, szkoda, że chorowity, ale nie będzie go w te największe płacze ;) Ula to prywatne przedszkole, mogę zaprowadzić Arka kiedy będę chciała

2017-08-28 22:23

Powiem Wam że mi dzisiaj mega przykro zabyło w przychodni jak brałam ta opiekę na synka.Zrozumiałam to że mój syn już nie pójdzie do żłobka do swoich kolegów.Tak bezczelnie go wzięłam stamtąd i już nie pójdzie do swoich ulubionych pań....Ten etap się już skończył.Wyłam już bo mój syn już taki duży....Teraz przedszkole go czeka....ale ciekawe kiedy jak teraz chory....Przykro tak zaczynać nowy rok....tak samo syn w zeszłym roku zaczynał....ale było gorzej bo szpitalem...

2017-08-28 22:14

A MAM masz możliwość, że Arek pójdzie do przedszkola np. za 2-3 miesiące, czy musisz czekać na następną rekrutacje albo jak się zwolni miejsce?

2017-08-28 22:08

Oj Darka szkoda Was, wzięło i Mariuszka ojej zaraz wejdę na twój wątek i poczytam. Ja musze jeszcze Arka trochę otworzyć. Do tego uważam, że dla niego będzie lepiej jak nie będzie widział dzieci płaczących

2017-08-28 22:03

My twardo idziemy 1 września do przedszkola, ale im bliżej tym większy stres.

2017-08-28 21:57

Mama_Arka_Martynki niestety początki w przedszkolu/żłobku są ciężkie i dzieci płaczą niestety. Myślę że im wcześniej posyła się malca do dzieci to szybciej się aklimatyzuje.A z im później się to odwleka to histeria może być większa. U nas syn nie pójdzie 1 września do przedszkola niestety...choroba wygrała i siedzimy w domu.

2017-08-28 20:50

Nie. Rozmawialiśmy z mężem, że nasz synek tak się otworzył przez ostatnie trzy cztery tygodnie, że nie chcemy tego zepsuć. Popracuję nas nim jeszcze w domu i za jakis czas wrócimy do tematu. Sama dyrektorka przedszkola stwierdziła, że może lepiej poczekać aż dzieci przestaną płakać. Jak Arek byłby między takimi płaczkami to by sam płakał i bał się. Zrezygnowaliśmy. Mamy wizytę 5.09. u psychologa zobaczymy.

2017-08-28 17:41

MAM i co z przedszkolem byliście???????????