Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Ciągłe oblizywanie ust!

Data utworzenia : 2017-02-16 22:23 | Ostatni komentarz 2021-11-21 23:43

Darka17772

16327 Odsłony
99 Komentarze

Mam taki problem który już trwa z kilka miesięcy. Nie wiem nawet skąd wzięło,pewnie jak syn miał katar wodził językiem jak spływała mu wydzielina z nosa. A teraz mimo że kataru nie miał ciagle się oblizuje.Upominam go,proszę ale to nic nie daje. Wokół ust ma aż taką suchą skorupę od tego.Ciągle mu to nawilżam i smaruję....a on ciągle zlizuje ten krem. Czasem już mam dość... Nie wiem czy to na tle nerwowym ma czy jak.... Pytałam siostry której córka jest o 4 miesięcy starsza od mojego i też ponoć ciągle się oblizuje....

2017-03-01 19:40

o kurcze to ja nie widzialam ze tak wczesnie moze sie to juz zaczynac. No nic bede obserwowala

2017-03-01 17:58

Natka możliwe ze zaczyna sie zabkowanie. Moze minac sporo czasu zanim się przebija. Mojej siostry dzieci mialy 3 miesiace jak pierwsze zeby juz się przebily. Siostrzenica ma 5 lat i 6 zębów stałych, mleczaki gubila juz w wieku 3 lat.

2017-03-01 12:40

Mojemu młodemu tez gluty do kolan ze śliny lecą:D i tez ma sucha skore ale wrzeszy jak go zmaruje po buzi jakos bardzo tego nie lubi:/ A co do oblizywania to u mnie starszy (6lat) tak oblizuje i mu tlumacze a i tak tak robi...ma swoja pomadkę i smaruje... Co do karmienia tez bardzo mnie bolały brodawki ale walczyłam bo bardzo chciałam karmic i sie udalo;)

2017-03-01 11:17

Darka ja nie wiem czy Mikolajowi ida zeby bo 3 marca dopiero 3 miesiace skonczy :D A slini sie tak ze wszystko mokre :D

2017-02-28 22:31

Ewelina.Sz dzisiaj syn tak wszystko wymuszał że ciągle ryczał.Łzy się lały i w nosie się zbierało...no i zaczęło spływać....znowu zaczął się oblizywać.Myślałam że do głowy dostanę.Potem ciagle nos mu wycierałam żeby przestał....Mi to strasznie na nerwy działa teraz. NatkaF ślinienie przy zębach to coś strasznego ;) Jak z potoku leci he he :) Też nawilżaj mu skóre wokół ust ;) zawsze coś się wchłonie. Mama_Arka_Martynki ojj ja też czułam ogromny ból podczas karmienia.Zaciskałam zęby i karmiłam.Walczyłam o to bo bardzo chciałam karmić jak najdłużej.Udało mi się 8 miesięcy....Ale najbardziej cieszy mnie to że karmiłam najdłużej ze swoich sióstr! Poszłam na rekord :) Szkoda że tak szybko to minęło ale cóż,butelka była ważniejsza.....no i jest do dziś....

2017-02-28 22:03

Ja tez pamietam ze czulam ten bol podczas kp, ale chwile i mimo to bardzo lubilam kp. Skonczylam karmić za wczesnie i bardzo to przezylam bo tez mi tego bardzo brakowalo.

2017-02-28 21:00

Darka fajnie że cycowanie sprawiało Ci taką frajdę, że potem Ci tego brakowało. Ja się cieszę, że małą kp, walczyłam o to i sietak udało, ale nie jest to dla mnie jakaś magia, czułość i bliskość. Może dlatego, że na początku tak długo czułam straszny ból podczas kp. Widzę, że problem usteczek znika bardzo dobrze szkoda małego musiało mu to przeszkadzać

2017-02-28 11:12

a nasz maly ostatnio tak sie slini ze nie nadazam z wycieraniem :D i tez suche usta od tego :P