Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Dzień dziecka - prezenty

Data utworzenia : 2013-05-07 10:51 | Ostatni komentarz 2024-01-16 14:21

Zuzia_fruzia

13147 Odsłony
177 Komentarze

Macie jakieś sprawdzone pomysły na prezent na dzień dziecka dla 3 letniego chłopca? Chłopiec jest bardzo żywy, ciągle w ruchu, ciężko mu się skupić na jednej rzeczy na dłużej. Czy prezent powinien być właśnie taki "aktywny" czy wręcz przeciwnie, zmuszający do koncentracji i zwolnienia obrotów?

2023-06-22 18:03

Moje dzieci też jeszcze czekają na te prezent ale jednak lubi e grzywa pojechać, do jakiegoś figloparku czy coś

2023-06-21 07:31

Tak to lepiej spędzić fajnie dzień bo z zabawkami niewiadomo co robić. Dziecko jeżeli ma ich dużo to też nie ma jakiegoś zainteresowania nimi.. moze tylko na początku.. 

Ja musze kupić synowi taczkę do ogrodu bo pożyczył od sąsiadów i oddać im ich ;) 

Szukam jeszcze domku dla dzieci do ogrodu jakiegoś z drugiej ręki ale jeżeli jest okazja to po paru godzinach sprzedany :o jeżeli gdzieś jesteśmy gdzie jest domek to syn może z niego wcale nie wychodzić.. no i to będzie koniec inwestycji :)

2023-06-16 08:57

Ja często też kupuję coś bez okazji co akurat się trafi :) A w dzień dziecka nie przyzwyczajam do jakiś drogich prezentów ,bo jeśli praca na to pozwala to staramy się fajnie ten dzień z nimi spędzić :) Jakieś atrakcje im zapewnić :) 

W zeszłym roku akurat jechaliśmy na wczasy to w ogóle łatwo było im zapewnić fajny dzień :) 

2023-06-15 12:41

No tak jest dziewczyny. Ja na siłę żebyś coś kupić to nie kupuje. Poczekam aż córka będzie świadoma tych prezentów i tego że dostaje. Póki co oszczędzam :D

2023-06-14 21:52

Ja tam kupuje bez okazji kiedy wiem , że syn będzie czymś dłużej bawił się;) poza tym mój i tak dostaje coś co tydzień, max co 2tyg od wujka;) 

2023-06-11 16:29

Hahaha dokładnie tak ! Potem to już niestety kolejny dzień na prezenty 😂

2023-06-11 15:22

Można powiedzieć że trochę zaoszczędzimy póki nasze dzieci jeszcze nie są świadome że mają jakieś święto oczywiście z przymrużeniem oka to napisałam

2023-06-08 20:09

Justys u nas banki schodA na pniu a z kosiarki wylewa;/ wiec poki co bez plynu kosi;)