Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Dzień dziecka - prezenty

Data utworzenia : 2013-05-07 10:51 | Ostatni komentarz 2024-01-16 14:21

Zuzia_fruzia

13060 Odsłony
177 Komentarze

Macie jakieś sprawdzone pomysły na prezent na dzień dziecka dla 3 letniego chłopca? Chłopiec jest bardzo żywy, ciągle w ruchu, ciężko mu się skupić na jednej rzeczy na dłużej. Czy prezent powinien być właśnie taki "aktywny" czy wręcz przeciwnie, zmuszający do koncentracji i zwolnienia obrotów?

2024-01-08 19:15

U mnie ostatnio fajna zabawka okazało się nawlekania na sznurówkę pociętej grubej słomki do sheikow;) czasami nie musi być coś drogiego;)

Masy playdoh też z tym czekam bo mamy parę zestawów po starszej córce więc tutaj tylko masę muszę dokupić ale jeszcze trochę poczekam bo mała za bardzo pomysłowa;)

2024-01-08 10:42

Klocki magnetyczne to u nas teraz hit !

2023-06-26 16:23

Były 2 mega okazję ale po pary godzinach od wystawienia były zarezerwowane i wieczorem sprzedane :( 

Może na zime ludzie zaczną pozbywać się heh

Dzisiaj napompowałem basen to z dziura.. piaskównica pęknięta... co mąż chowa lub przenosi to wszystko uszkodzone..:( 

2023-06-25 23:52

Ja dziś spędziłam z dzieciakami dzień na malowaniu podwórka bryłowego kredą :) mega zabawa. Co do prezentów takich większych to wyznaje zasadę, że najlepiej zapytać rodziców dziecka. Zwłaszcza jeżeli ma być to coś droższego. 

2023-06-25 21:40

Aniss myślę że jak dasz pod ten piasek jakaś grubą folie to będzie ok tak żeby mała tego nie podziurawila grabkami czy łopatką bo na szkoda będzie

2023-06-23 19:09

Dużo pozytywnych komentarzy czytam o tych domkach z castoramy ostatnio

2023-06-23 13:24

Justyś mi 10 lat temu kupowalismy domek z castoramy;) wiekowy ale trzyma sie dobrze co jakiś czas odmalowywany i zmieniamy kolor;) już mysleliśmy ze bedziemy sie go pozbywac a tu kolejny mały brzdąc;) jedyny minus to to ze postawilisy go zbyt wysoko z myślą o zjeżdzalni teraz chcemy go obniżyć.

 

Justyś ty szukasz domku tak jak ja piaskownicy;) co znajde fajną zamykana to jej zaraz nie ma;) i też już obmyśliłam ze jak obnizymy domek to zrobimy po prostu drewniany płotek i tam bedzie piasek wysypany ;) tylko nie wiem czy lepiej na agrowłóknine czy lepiej jakąs folie?:)

2023-06-23 11:52

O tak uważam ze spędzenia czasu z dzieckiem jest sto razy lepsze niż jakieś zabawki