Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Dzień dziecka - prezenty

Data utworzenia : 2013-05-07 10:51 | Ostatni komentarz 2024-01-16 14:21

Zuzia_fruzia

13153 Odsłony
177 Komentarze

Macie jakieś sprawdzone pomysły na prezent na dzień dziecka dla 3 letniego chłopca? Chłopiec jest bardzo żywy, ciągle w ruchu, ciężko mu się skupić na jednej rzeczy na dłużej. Czy prezent powinien być właśnie taki "aktywny" czy wręcz przeciwnie, zmuszający do koncentracji i zwolnienia obrotów?

2015-05-11 08:58

Zuzanna a może coś skromniejszego:) np.gry planszowe różnego typu,polecam układane EduMal,jakieś już trudniejsze puzzle,a może jakaś torebeczka z ulubioną bohaterką z bajki czy filmu... Ja na dzień dziecka nie robie wielkich prezentów.Chrześnicy męża kupię grę memo+puzzle.Wydaje mi się że wystarczy. A swoim dziciaczkom nic nie kupuję na ta okazję,bo zawsze coś ,przez cały rok sie kupuje.a bardziej postawiłam na fajnie spędzony,rodzinnie dzień -spacer,plac zabaw,lody.Mam nadzieję,że pogoda dopisze.

2015-05-10 16:59

Jaki prezent na dzień dziecka dla 6 letniej dziewczynki. Mała chodzi do zerówki. Od razu powiem , że tablet juz ma.

2015-03-26 20:45

Prezent nie zawsze musi być materialny. Można ten dzień zorganizować w sposób szczególny na jakiś fajnych, wymyślonych wspólnie zabawach czy np. gdzieś wspólnie się wybrać, na jakąś wycieczkę. Chodzi o to aby poświęcić w 100 procentach swój czas i zainteresowanie dziecku - uwierzcie, że może to zastąpić nie jeden nawet najdroższy prezent dziecku.

2015-03-26 20:28

Fajnie gdzieś zabrać dziecko.

2014-07-16 13:02

Fajne sa rowerki niegowe. Dzieki niemu dziecko bedzie spedzalo aktywnie czas na powietrzu.

2014-07-16 12:01

Nie popieram przyzwyczajania dziecka do faktu, że na każdą okazję czy to urodziny czy dzień dziecka dostaje sie prezent-dlatego też jestem za pomysłem pójścia gdzieś z dzieckiem. Oczywiście sama to robię ale reszcie rodziny nie mogę tego nakazać.

2014-06-17 16:07

Ja nie kazałam szaleć bliskim z prezentami. Nasz maluch co prawda jak na razie jest jeden w rodzinie ale za chwilę pojawią się kolejne dwa. Głupio mi przyjmować jakieś drogie prezenty. Uważam, że to ma być symbolicznie - po samochodzie, czy traktorku i starczyło. Nie chcę przyzwyczajać synka do dużych prezentów.

2014-06-15 20:24

ja w tym roku zabrałam dzieci do „Experymentarium”. Dzieci świetnie się bawiły wykonując różnego rodzaju eksperymenty i oglądając wystawy