Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Obcinanie włosów!

Data utworzenia : 2015-03-02 11:22 | Ostatni komentarz 2019-12-15 09:21

greymagpie

13609 Odsłony
253 Komentarze

Witam. Stoję przed dylematem :) Muszę obciąć córce grzywkę (wchodzi w oczy, a jak robię kitka to natychmiast ściąga gumkę) i mam to zrobić sama (podczas snu) czy może fryzjer? Co bardziej polecacie? Córka ma 1,5 roku :)

2015-07-09 14:45

Mój synek został pierwszy raz obcięty jakoś po roku, tak mi było szkoda tych bląd wlosków, które się troszkę kręciły koło mucha, no ale to chłopak, więc wypadało go obciąć i potem faktycznie wyglądał lepiej :-))))

2015-07-07 12:46

Moja Oliwia do roku czasu była Łysa:-) a potem jak zaczeły jej rosnąć to masakra:-) grzywkę miała już obcinaną z cztery razy a włoski jej zostawiam szkoda mi ich:-)

2015-07-07 10:48

nasz za miesiąc będzie miał półtorej roku, ale wysiedzenia na stołku, do końca strzyżenia graniczy z cudem. Obcina go tatuś, ale może z całkiem obcą osobą, np. fryzjerką byłoby łatwiej, bo by się wstydził i siedział spokojnie. A grzywka to chwila i możesz to zrobić sama

2015-07-06 11:07

u nas mała miała podcinaną grzywkę tylko i robiła to nasza ciocia bo jest fryzjerem troche był szarpania się ale ostatecznie daliśmy radę

2015-07-05 22:53

U nas też tak jest. Gdyby ktoś z rodziny chiał obciąć włosy to mały by uciekał, a u fryzjera siedzi spokojnie, bo się trochę boi.

2015-07-05 20:51

Dobry fryzjer powinien sobie poradzić z takim maluszkiem. Niekiedy dzieciaczki wolą jak ktoś obcy obcina im włoski i wtedy sobie na to pozwalają, a jak robi to ktoś z rodziny to nie zawsze. Tak miałam ze starszym synkiem i słyszałam pare razy o podobnych sytuacjach. Ale jak masz zdolności to możesz spróbować sama obciąć swojego maluszka, ale raczej nie przez sen bo może to być niebezpieczne, np. kiedy dziecko nagle się obudzi, albo poruszy.

2015-03-09 17:59

ostatnio mojego synka 17 msc pani fryzjer obcinała na kolanach :P tzn ona przed nim klęczala :P mały zawsze nic sobie nie robił z obcinania włosków zawsze grzecznie iedział , ale ostatnio górę wzięły zabawki i fryzjerka klęcząc obcinała mu włoski w kąciku z zabawkami :P mówiłam żeby dała spokuj że może innym razem sie uda , ale ona uparcie chciala nie dać za wygraną i nawet się jej udało :P ale faktycnie rozmawianie do maluszka i mimika dużo daje :)

2015-03-09 17:17

co do minek to z moją małą trzeba być ostrożnym :D ostatnia minka wujka skończyła się rykiem :D