Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Pomocy ona sika do wanny

Data utworzenia : 2014-11-17 19:02 | Ostatni komentarz 2021-04-09 15:11

0202oliwcia

12660 Odsłony
60 Komentarze

Dziewczyny od jakiegoś czasu zauwazylam ze moja Oliwia (21) miesięcy zaczeła sikac do wanny pod czas kąpieli wczesniej nie było z tym problemu ( chyba ze pod czas kąpieli i tego nie widziałam ) ale teraz to zanim usiadzie w wodzie to po prostu staje w rozkroku i sika do wanny smiejac się do mnie :-( staram się ja wtedy sadząc na sedes ale nic z tego jak ja tego oduczyc pomocy...

2014-11-23 19:29

Wczoraj mi kupe zrobiła do wanny myslalam ze pekne:-) A co do sikania to codziennie przed kąpielą sadzam ja na sedes i robi ładnie siusiu i dopiero do wanny :-)

2014-11-22 22:39

Sylwia bo jak poczuje wodę to się posika. To tak trochę działa.

2014-11-21 23:37

No tłumacze tłumacze :-) Agrafko no właśnie chodzi o to ze wczesniej tak nie robila Jakoś sobie radzimy raz lepiej raz gorzej :-) codziennie przed kąpielą pytam się malej czy chce siusiu i codziennie mówi ze tak wtedy siadamy na sedes i do dziela :-) Fakt faktem ze wczoraj posiedziala na sedesie nic nie zrobiła i wolała ze juz a jak tylko ja wsadzilam do wanny to do niej nasilała :-) ale dzisiaj było juz dobrze przed wczoraj tez :-) nie wszystko od razu

2014-11-19 19:38

Sylwia jak nie chcesz, żeby córka tak robiła to po prostu tłumacz jej, że tak nie wolno.

2014-11-19 11:30

Synek też tak czasami miał, ze jak tylko włożyłam go do wanienki to zaczynał sikać. Jak córeczka wcześniej tego nie robiła to fakt, ze mogło to cię zaniepokoić, ale dzieci już tak mają i nie ma w tym nic niepokojącego. Może naucz córeczkę, ze przed kąpielą idziemy siusiu i dopiero zaczynamy kąpiel. Raczej tłumaczenie, ze tak nie wolno może się nie sprawdzić. Dorosły wstrzyma tą potrzebę, dziecko raczej nie.

2014-11-19 02:31

nie rozumiem czemu jestes tym przerazona...ja pamietam ze lubilam sikac do wanny hehe a moja kuzynka miala taka dziwna akcje ze kupe nawet robiła xD haha no dzieci sa dziwne i smieszne jednoczesnie...minie to z czasem ;) im starsze tym wiecej rozumie ;) mozesz powtarzac jej delikatnie mówic ze smiechem ze nie ładnie czy cos :) ale bez paniki to norma

2014-11-18 18:38

No dobrze skoro tak mowicie dziewczyny ze to normalne to juz jestem troszkę spokojniejsza Ale mimo wszystko chciała bym żeby przestała siusiac do wanny :-)ll

2014-11-17 21:50

Według mnie to nic takiego i wiele dzieci tak robi. Ja nic bym z tym nie robiła, w końcu samo jej to przejdzie.