Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Pomocy ona sika do wanny

Data utworzenia : 2014-11-17 19:02 | Ostatni komentarz 2021-04-09 15:11

0202oliwcia

12727 Odsłony
60 Komentarze

Dziewczyny od jakiegoś czasu zauwazylam ze moja Oliwia (21) miesięcy zaczeła sikac do wanny pod czas kąpieli wczesniej nie było z tym problemu ( chyba ze pod czas kąpieli i tego nie widziałam ) ale teraz to zanim usiadzie w wodzie to po prostu staje w rozkroku i sika do wanny smiejac się do mnie :-( staram się ja wtedy sadząc na sedes ale nic z tego jak ja tego oduczyc pomocy...

2015-01-21 10:34

haha tak czasami jest to zabawne ale w pierwszej chwili można sie przestraszyć :) Sylwia jak z sisianiem do wanny? Próbujesz walczyć czy raczej jednak pozwalasz jej na to?

2015-01-14 18:54

Oj juz sobie wyobrazam chłopczyka siusiajacego do gory w prost na mamę lub na tate :-)

2015-01-13 18:32

Moja najmłodsza siostra jak była malutka tez zawsze robiła kupkę podczas kąpieli. Na to się chyba nic nie poradzi, niestety

2015-01-13 16:54

to absolutnie normalne i nie masz się czym stresować :) myślę, że nawet jak ją sadzasz na sedes przed kąpielą to Ona już wie, że siusianie do wanny jest o wiele zabawniejsze bo wtedy jest dźwięk i w ogóle. Poza tym tak jak dziewczyny mówiły obecność wody zwłaszcza ciepłej rozluźnia pęcherz i tak się zdarza. Na pewno wcześniej tez jej się nie raz zdarzyło tylko nie robiła tego tak ostentacyjnie o po prostu nie zauważyłaś. Na pocieszenie z chłopakami jest zdecydowanie gorzej pod tym względem. Mój synek nie raz jak był malutki i leżał w swojej wanience podczas kąpieli sikał jak z węża strażackiego do góry wprost na mnie nachyloną nad nim i skupioną nad jego kąpielą :D

2014-11-25 17:35

kąpiel to fajna rzecz...jest ciepło a dziecko kąpiąc się robi np kupke bo mu szybciej idzie ...a ciepłą woda nie wiem czy wiecie wmaga siusiu więc to norma ;)

2014-11-25 13:06

No mowilam zęby zrobiła i nawet się jej pytalam czy chce zawsze mi ładnie odpowiada no i wtedy mówiła ze nie chce ale się przydarzyło no co nawet najlepszym się może zdarzyć :-)

2014-11-24 22:36

Sylwia to o kupce przed kąpielą też przypominaj :)

2014-11-23 21:09

Kupka w wannie też może się zdarzyć. Najważniejsze żebys przed każdym kąpaniem sadzała córeczkę na sedes. Wtedy szybko nauczy się , ze najpierw siku a dopiero później można się kąpać.