Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Pomocy ona sika do wanny

Data utworzenia : 2014-11-17 19:02 | Ostatni komentarz 2021-04-09 15:11

0202oliwcia

12656 Odsłony
60 Komentarze

Dziewczyny od jakiegoś czasu zauwazylam ze moja Oliwia (21) miesięcy zaczeła sikac do wanny pod czas kąpieli wczesniej nie było z tym problemu ( chyba ze pod czas kąpieli i tego nie widziałam ) ale teraz to zanim usiadzie w wodzie to po prostu staje w rozkroku i sika do wanny smiejac się do mnie :-( staram się ja wtedy sadząc na sedes ale nic z tego jak ja tego oduczyc pomocy...

2018-01-13 09:04

Patent dobry, ale zawsze jak potrzeba to wtedy najmniej działa... Fabiola właśnie warto najpierw przed kąpielą zaproponować siusiu wtedy, można puścić wodę wcześniej i spróbować. Jak córa była malusia to nie zawsze się udawało, ale przy starszym maluchu to łatwiejsze.

2018-01-05 00:15

Ja mam to samo nawet jak tylko ręce myje to od razu chce mi się siku chcę.Synka jak wkladam do wanny to od razu wola ze chce mu się siku to wtedy musze go wyciagnac na nocnik czy toalety.Chociaż zdarzyło sie kilka razy ze na sikal do wanny. Dokładnie patent dobry ze jeśli chcemy żeby nasikał do badania to wystarczy trochę wody puścić z kranu wtedy od razu nasika ;)

2018-01-02 23:32

aneta i mariee.dokladnie jak piszecie i ja tez juz pisalam.ze to jest oczywiste ze jak sie wodzi wode a tym bardziej jak.sie do niej wchodzi i do ciepłej to odrazu chce sie siusiu i najwazniejsze to odrazu trzeba wytlumaczyc ze nie wolno do wanny i albo posadzuc na nocnik albo jak ja mam nocniczek z taka wkladka to zawsze mam.jolo wamny nocniczek i odrazu wyciagalam.ta wkladke i podkladalam pod pysiora a on stal w wannie i siusial do tej nakladki i wiem ze jakbym mu chociasz raz pozwolila.to synek by tam sikal i jyz na pewno by zdarzylo sie zeby nie zawołał...a wystarczy ze pozwolimy raz to puzniej juz jest trudniej cos zabronic...bo skoro nie wolno to znaczy ze nie wolno.. U nas pomoglo i zawsze synek ladnie wola.

2018-01-02 17:32

Mój synek też tak robił, oduczyliśmy go w ten sposób, że najpierw go rozbieraliśmy i sadzaliśmy na nocnik i wtedy odkręcaliśmy wodę. Mały szybko załapał, ze przed wejściem do wanny ma zrobić siusiu na nocnik. Myślę, ze małej trzeba wytłumaczyć że do wanny nie można siusiać bo będzie brudna woda i ona się dobrze nie umyje i wytłumaczyć że siusiu robi się do toalety i spłukuje wodą żeby ta też nie była brudna.

2018-01-02 13:13

Dobry sposób. Ale trzeba się trochę nagimnastykować się. Ale każdy sposób jest dobry. Jeżeli tylko daje oczekiwany rezultat.

2017-12-31 10:07

To jest także dobry sposob na łapanie siusiu do badania, rozbieramy dziecko, puszczamy wodę i lapiemy :D

2017-12-31 08:22

Akone to prawda, choć teraz jak jest starsza już nie tak łatwo. ale jak była mała, to podczas rozbierania już sikała jak tylko słyszała szum wody :)

Konto usunięte

2017-12-29 13:44

Czasami nawet szum wody wystarczy dziecku aby szybciej zrobiło siusiu