Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

z dzieckiem w taxi

Data utworzenia : 2014-09-12 22:45 | Ostatni komentarz 2020-03-15 09:46

mamabasia

6749 Odsłony
28 Komentarze

powiedzcie czy taksówki, moją obowiązek przewozić dziecko w foteliku samochodowym ? czy taki fotelik muszą mieć w wyposażeniu samochodu ? czy to my musimy zatroszczyć się o fotelik dla dziecka? słyszałam że w taksówce nie jest obowiązkowy fotelik, a za taxi razem z fotelikiem dla dziecka trzeba czasem dodatkowo dopłacić ? ostatnio chciałam jechać z córeczką taxi, a żadna korporacja nie miała fotelika dla dziecka, czy byście zdecydowały się na taką podróż bez fotelika samochodowego ?

2020-03-15 09:46

Dzięki za link. Skorzystam na pewno. Wyjdę z forum i poczytam :)

2020-03-14 21:34

MnPB poczytaj sobie na ten temat. Lepiej tak nie wozić 

https://fotelik.info/pl/news/fotelik-samochodowy-czy-podkladka,909.html

2020-03-14 15:58

A czy któraś wie od kiedy można wrócić tylko na podstawce? Nasz syn już w zasadzie w foteliku się nie mieści... Chyba jednak trzeba zainwestować w ten klips na pasy

2020-03-14 07:17

Oczywiście dziecko zawsze musi być przewożone w odpowiednim do jego wieku i wagi foteliku.Najlatwiej dzwoniąc pytać się czy w danej firmie mają fotelik jeżeli nie to musisz zabrać swój.

2020-03-14 00:20

W taxowkach jest obowiązek dzieci w fotelikach. Mniejsze wiadomo że można w swoim nosidełku a tak to trzeba mówić że z dzieckiem żeby zapewnili fotelik chyba że nie mają na stanie to chyba. Wtedy trzeba swój.. ciężko mi powiedzieć czy tak jest jeździłam taxi jak córeczka była jeszcze w nosidełku wożona 

2020-03-13 23:09

mialam podbramkowa sytuacje auto sie zepsulo a ja na juz musialam byc juz nie paietam czy to sad czy lekarz no cos pilnego mega mega bo inaczej bym sie nie odwazyla i wzywam ubera a tu gosciu mi mowi ze nie wezmie nas bo nie ma fotelika oczywisie rozumiemjak najbardziej ale wyblagalam zeby tylko pod przystanek a ja dalej autobusem sie przemieszcze by bylo bezpieczniej teoretycznie no bo tuj moje pytanie a jak z autobusami no powiem szczerze ze do konca bepziecznie w autobusie z dzieckiem na rekach sie nie czułam. 

2020-02-05 10:31

Jadąc taksówką zabrałam swój fotelik. Ale można zamówić też taksówkę z fotelikiem.

2020-01-31 10:18

Taxi nie ma obowiązku.miec fotelik ale zawsze można zapytać się czy mają na stanie fotelik. 

W moim przypadku jak dzwonilam na taxi to pytali się czy mam fotelik jak wspomniałam że z dzieckiem.. ale wtedy przewoziłam w lupinie więc nie potrzebowałam