Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

wózek

Data utworzenia : 2014-06-25 21:01 | Ostatni komentarz 2024-02-04 20:20

daryska000

20612 Odsłony
130 Komentarze

Kiedy zmienilyscie wozek na zwykla spacerowke ile wasze dzieci mialy lat a moze miesiecy ??? Bo tak sie zastanawiam nad tym . Poniewaz moja szwagierka rodzi w lutym, moja mala bedzie miala wtedy 10 miesiecy. a mojej szwagierce bardzo sie podoba moj wozek i chciala go ode mnie . Czy w takim wieku mozna zmienic dziecku wozek na spacerowke ?? Czy mam jej powiedziec ze bedzie musiala niestety zakupic??

2021-03-08 09:12

Anna.Dajtrowska-Nowak  

Jakiej firmy wozek ? Zależy mi żeby miał fotelik samochodowy jeżeli miałaś z atestem

2021-03-08 08:29

znalazł sie mój stary post;) 
Jedno co mogę powiedzieć, ze to był czas zakończenia jazdy wózkiem;) córce kupiliśmy wówczas wózek używany coneco ze niby dobry... z którego nie byłam zadowolona a potem nowy który też sie nie sprawdził;/ i zostaliśmy w zasadzie bez wózkowi;D 

2021-03-07 22:16

My też się rozglądamy już za fajną spacerówką 

2021-03-07 21:55

Daryska oczywiście że możesz. Tylko zwróć uwagę jak dziecko jeszcze samodzielnie nie siedzi żeby rozkładała się na płasko.  My zmieniliśmy jak miała 8 miesięcy 

2021-03-07 21:26

To najwyższa ora na wprowadzenie spacerówki. Zobaczysz, że spacerówka z zestawu nie jest w cale dobra, a w zamian za nią  będziesz rozglądać się za czymś mniejszym, lżejszym. Ja polecam Ci Cavoe Osis. Super sprawa - doskonały na miejskie spacerki. Też go mam i jestem zadowolona.

2014-07-29 14:11

To zależy z tymi wózkami wielofunkcyjnymi;0 ja miałam Jedo wózek rewelacja, jak kupiliśmy spacerówkę, bo z obecnego mała wyrosła w wieku 2 lat to dopiero doceniłam stary wózek i gdyby nie to że mała się już nie mieściła w nim to bym przy nim pozostała, tak wiec kochane zwracajcie uwagę w spacerówkach na wysokość siedziska i odległość daszka, wiosną może nie tak przydatny jak zimą w czasie deszczu czy śnieżycy.

2014-07-26 12:17

my zdecydowaliśmy się na zakup wózka wielofunkcyjnego głęboko-spacerowego, łącznie z fotelikiem samochodowym więc będzie służył na kilka lat...

2014-07-24 17:34

Faktycznie wiele parasolek tych takich dla starszych dzieci nie ma ani budki ani możliwości zmiany pozycji oparcia ani nawet kosza na zakupy. To sa moim zdaniem takie "dojazdówki" dla starszych dzieci, które już nie śpią we wózku, a jednocześnie, nie mają jeszcze ochoty na długie dystanse. Te parasoli po złożeniu faktycznie zajmują miejsca tyle co parasol:), moja choć jest typu parasolka, jest mocno rozbudowana i też miejsca trochę zajmuje, choć znacznie mniej niż tradycyjny wózek.