Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Dziecko na smyczy

Data utworzenia : 2014-06-14 13:18 | Ostatni komentarz 2023-07-02 18:36

Sylwia.Dudzik

7774 Odsłony
140 Komentarze

Mam brata w Irlandii przyjechał kiedyś do nas i pokazał mi zdjęcie małego dziecka na smyczy dla mnie to chore a wy co o tym sądzicie ?

2023-07-02 18:36

W niektórym tłocznych miejscach taka smycz może być bardzo przydatna. Nigdy niewiadomo co przyjdzie do głowy dziecku.

2023-06-29 20:31

Potrzebowałam takiej smy zy ale miałam na rękę taka krótka mój syn chodził własnymi sciezkami i ciężko było go upilnować 

2023-06-29 19:07

Według mnie na lotnisku czy w miejscach gdzie jest pełno aut to taka smycz to rewelacja. Dla bezpieczeństwa głównie. Ile jest sytuacji, że dziecko wyleciało na ulice pod auto. Każdy ma swoje metody. Jeżeli to jest dla bezpieczeństwa to jestem za. 

2022-10-21 12:42

Według mnie lepsza smycz dla dziecka niz szarpanie się przy ulicy tym bardziej jak ktoś zna możliwości swojego dziecka i nie zawsze da rade sytuacja żeby wziąć dziecko za rękę nie każde dziecko usluchnie ;) dla niektórych może się to wydawać śmieszne ale dla mnie ma największe znaczenie że działa nic więcej bo jednak nie trudno o tragedię 

2022-10-21 12:36

chyba samo nazewnictwo "smycz" źle sie kojarzy ale jak by nazwa była nie co inna np. pas bezpieczeństwa to juz inaczej ludzie  ten produkt spostrzegali.

 Dla mnei temat jest oczywisty jeśli dziecko jest nadzwyczaj pobudliwe rozkręcone to zawsze lepiej w takie coś sie zaopatrzyć niż potem żałować.

jakiś czas temu czytałam  wielkie oburzenie i wyśmianie taty bo szedł z dzieckiem na takiej włansie "smyczy" dla mnie wypowiadają sie w ten sposób osoby które nie miały styczności z dziećmi energicznymi  osobiscie takich rzeczy nie stosowałam, al enie wykluczone ze może kiedyś bede musiała;D a zazwyczaj jest tak ze ludzie im bardziej sie czemuś dziwią tym potem ten temat ich spotyka na własnej skórze;D

2022-10-21 12:08

Przy ruchliwych ulicach  wystarczy chwila nieuwagi i tragedia gotowa, wystarczy że dziecko na chwilę wyrwie się rąk. Lepiej zapobiegać i ta smycz nie jest wcale taka zła. 

 

2022-10-20 17:20

Smycze przeznaczone są dla piesków, dzieci powinny chodzić za rączkę z rodzicami albo dziadkami na spacerze

2022-10-19 21:57

Mamaadaa jestem tego samego zdania ale innym nie raz nie przetlumaczysz i będą się śmiać a ciekawe co by taka mama powiedziała jakby się musiała potem szarpać z takim dzieckiem bo by na drogę wybiegalo