Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Cyrk

Data utworzenia : 2014-04-09 16:03 | Ostatni komentarz 2023-07-02 19:06

mamabasia

7858 Odsłony
57 Komentarze

jak uważacie kiedy można dziecko zabrać dziecko do cyrku ? czy któraś mama była z dzieckiem w cyrku ? tak się zastanawiam czy iść tam z Madzią czy jeszcze trochę poczekać

2014-04-10 14:59

wiecie co ..jak mamabasia zalozyla ten watek zaczełam z kolezanka na ten temat dyskutowac i co sie dowiedziałam? Że Ona do cyrku nie chodzi i chodzic nie bedzie oczywiscie noga jej dziecka nigdy nie przekroczy progu namiotu .Pytam dlaczego? - nie zamierzam pokazywac swojej córce jak ludzie meczą zwierzeta , leja po ciele batem , tresuja i traktuja przedmiotowo. chciałabym od was usłyszec co Wy o tym myslicie? https://www.youtube.com/watch?v=0rS7l7kNzlk strasznie mnie przeraził ten filmik https://www.youtube.com/watch?v=PmPEZj_wiis

2014-04-10 12:04

Ja byłam ze starszym synem jak miał gdzieś 4 lata i to aż 3 razy ale za każdym razem inny cyrk i nowe zwierzęta i jemu się to podobało ja uważam że każde dziecko powinno choć raz zaliczyć wizytę w Cyrku:)

2014-04-10 12:02

Ja w cyrku kiedyś byłam i powiem wam - nuda. Ale kiedyś jak młoda będzie chciała to niech idzie, z babcią ją wyślę :)

2014-04-10 11:26

My zapewne do cyrku zbyt wcześnie się nie wybierzemy, to trochę jak z wesołym miasteczkiem, uważam ze mała ma na takie atrakcję jeszcze trochę czasu, wiem ze sa rodzice którzy i na wesołe miasteczko chcą sie wybrać z niespełna 2 letnim dzieckiem, na co ja? ze jest niezbyt bezpiecznie i nie uważam aby tam były jakiekolwiek atrakcje dla tak małych dzieci. Zamiast Cyrku preferuję ZOO spokojne zwiedzanie i poznanie zwierząt, dopiero w starszym wieku się z mała wybierzemy do Cyrku

2014-04-10 00:14

Ja powiem szczerze że sama nigdy nie byłam w cyrku , mama zawsze powtarzała że męczą tam zwierzęta i nie będziemy tam chodzić . Ale jak to ciekawość pewnie skusi kiedyś , myślę ze z córką raz wybierzemy się jak będzie miała jakieś 5 lat . O zniżkach też słyszałam ze w szkołach czy przedszkolach rozdają bardzo często.

2014-04-09 22:24

bilety do cyrku są drogie chyba około 50 zł u nas Madzia wejdzie za darmo Madzia zrobiła się ostatnio bardzo odważna racze by się nie bała mi się też chce iść do cyrku lata tam nie byłam, może się skuszę cyrk ma być u nas w niedziele ale z drugiej strony to ja mam w domu codziennie cyrk z moim dzieckiem

2014-04-09 20:48

Monika1993: Często rozdają zniżki do zakupu biletu dla dorosłych, a dwójka dzieci wchodzi z nim za darmo, bynajmniej u nas tak jest. Ja może i bym się wybrała z Lenką do cyrku, kiedy miałaby 2 lata, jednak też jestem zdania, że to za długo jak dla dziecka, chyba, że zainteresowałaby się czymś, ale wątpię. U nas, po pokazach, można wejść za kulisy i zobaczyć zwierzątka za dodatkową opłatą, co według mnie jest dość dobrym pomysłem.

2014-04-09 20:40

Na urodzinach tescia siostrzenice mojego Szyma chwalily sie ,ze byly w cyrku ( Pati 2 lata a Aga 6 ) obie zachwycone ..Patysia latała iii ryczała jak lew a Agacie buzia sie nie zamykała ...zastanawialo mnie jedno ..szwagierka zaplacila podobno 70 zł za bilet ??? Możliwe ? Dziewczyny za darmo bo z przedszkola Aga przyniosła . Mamabasia spróbowac możesz z Madziulka...wazne zeby sie nie wystraszyła ..bo wtedy bedzie pozamiatane na dllluuuugo ! :)