Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Kiedy do pracy?

Data utworzenia : 2019-03-19 10:23 | Ostatni komentarz 2020-03-31 23:51

Ania55

3499 Odsłony
98 Komentarze

Dziewczyny kiedy wracalyscie do pracy? Jak dziecko ma rok czy bylyscie może dłużej przy swoich dzieciach?

2020-02-22 07:43

No i dziewczyny wróciłam do pracy pracowałam dwa tygodnie i druga ciąża . a co do żłobka to mała była 5 dni i tydzień w domu bo już chora katar gardło kaszel A jaki problem wyczailam dziecku ciężko się przestawić ze spaniem zaprowadzalam przed 7 to już koło 10 była zmęczona bardzo i chciała spać panie ja kladly  Ale już po obiedzie gdy wszyscy spali ona nie spała i jak odbierałem po 15 to już była taka zmęczona i marudna że w domu było niefajnie no ale może by się przestawila ale chyba jak będę w domu bo nie uda mi się przepracować 3 miesiące bez informowania że jestem w ciąży więc będę musiała wcześniej zrezygnować to nie ma sensu zlobek możnazrobic miejsce komuś innemu 

2020-01-29 23:00

mAMAKISI choroby są nieuniknione i choćby nie wiadomo, jakie specyfiki by się dzieciom podawało,to i tak swoje muszą odchorować. Ja uważam, że warto. Dziecko przede wszystkim ma kontakt z rówieśnikami. Ponadto szybciej się uczy pewnych zachowań, czynności. Szybciej nabywa nowe umiejętności.

2020-01-27 14:07

Katar to niby nie choroba, ale dzieci przechodzą gorzej przeziębienia. Warto zostać nawet 2-3 dni w domu z takim dzieckiem. 

2020-01-25 22:21

Mamameg bo zaraz inne dzieci się zaraza i rodzice będą mieli pretensje 

2020-01-24 23:11

Niby katar nie choroba, ale zakatarzoną dziecko w żłobku czy przedszkolu nie jest miłe widziane. Wtedy też wiele złego mówi się o rodzicach którzy decydują się posłać dziecko z katarem do placówki. 

2020-01-24 21:23

Zuzanna niby tak. Ale w taki sposób prawie wszystkie dzieci grupy chodza zasmarkane

2020-01-24 10:15

Mój pediatra powiedział mi kiedyś , że katar to nie choroba i dziecko może chodzić do przedszkola. 

Chociaż moja córka w pierwszy rok bardzo dużo chorowała i cały czas chodziłam na opiekę bo nie miałam co z nią zrobić. Wykorzystałam całe 60 dni, które można wziąć. 

W drugim roku było już znacznie lepiej. Tylko ospa nas dopadła a żadnych przeziębień. 

2020-01-23 18:52

Patrycja puszczają bo nie maja wyjścia ja tam ti rozumiem bo sama byłam w okropnej sytuacji i nie miałam wyboru choć za każdym razem wręcz płakałam  a dwa na katar lekarze rodzicom zwolnień nie dają nawet zakładając ze ci chwile mogą na nie iść . Nie każdy ma babcie czy kogoś kto nie pracuje i dziecko może zostać