Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Jaki nocnik polecacie?

Data utworzenia : 2018-09-29 10:53 | Ostatni komentarz 2021-10-27 00:08

karolina213

6016 Odsłony
97 Komentarze

Jak w tytule jaki nocnik polecacie? Ostatnio dowiedziałam się, ze dziecko powinno się uczyć korzystać z nocnika jak tylko zacznie samodzielnie siedzieć, mój już ma 11 miesięcy i chciałam mu kupić nocnik, ale jest tyle rodzai, ze sama nie wiem. Jakie nocniki u was się sprawdziły : klasyczne, grające, takie jak krzesełka czy jeszcze jakieś inne?

2021-10-11 18:36

Mamy zwykły tradycyjny nocniczek,który gra melodie i syn go uwielbia... Ale tylko tam siusia. 

2021-10-08 22:16

Moje dziecko ma zwykły nocnik z rossmana problem polega na tym że za każdym razem jak ja na niego posadze to ucieka co zrobić by w jakiś sposób ja przekonać do tego by chodź na niego siadla ? Coś czuje że to będzie ciężko orzech do zgryzienia 

2021-09-10 13:20

U mnie to jeszcze kupa czasu, nawet jeszcze sama nie chodzi. 

Widziałam ostatnio że dziecko było z 22.03 i już samo się podpierało o kanapę stojąc w szoku byłam 

2021-09-10 11:39

swiezoupieczonamama super pomysł i rozwiązanie ! takie coś pewnie dużo ułatwi .Czasem rodzice chą na siłę przyśpieszyć ten proces, ale to nie ma sensu, Tzreba poczekać, aż dziecko będzie gotowe i już 

Konto usunięte

2021-09-09 15:05

Ja mam zwykły tradycyjny nocnik. Córa w lipcu skończyła 2 latka, i oswaja się z Nim ;) Nie kupuje wymyślnego nocnika bo boję się że później będzie problem jak przyjdzie czas na sedes ;)

2021-09-08 22:18

Dokładnie tak. Dlatego też warto posłuchać dziecka 

2021-09-07 12:42

Dokładnie, czasami lepiej odpuscic i nie tłumaczyć dziecku, że coś jest brzydkie i żeby wybrał coś ładniejszego. To on będzie się tym bawił, tego używał i to jemu ma się podobać nie nam. Ja tam zawsze odpuszczam. Kiedyś pamiętam wybrał najbrzydszy samochodzik jaki był w sklepie, byłam zdumiona wyborem i próbowałam przekonać do innego. Skończyło się zakupem tego ładniejszego, w domu wielki płacz, nie bawił się nim wgl i po 2 tygodniach wróciłam po ten brzydki, który okazał się najlepsza zabaweczką ever :D 

2021-09-05 09:40

Świeżo upieczona to niedosyc ze wybrał to i zapłacił;)

Ważne aby dziecku się podobał a nie nam ;) mozw być najbrzydszy ale to dziecko ma być szczęśliwe ;)