Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1084 Wątki)

Czy zakładać dziecku czapkę latem?

Data utworzenia : 2020-07-07 12:12 | Ostatni komentarz 2020-07-30 11:19

Biedronka86

1363 Odsłony
54 Komentarze

Co sądzicie na temat czapek, kapeluszy, itp.latem? Oczywiście w słońcu nie ma dyskusji :) ,  a np pochmurny ciepły dzień ? Jakie są Wasze opinie na ten temat 

2020-07-30 11:19

Mój synek spędza dużo czasu na podwórku., jeszcze w tamtym roku jak miał roczek to był problem żeby założyć czapkę z daszkiem a w tym roku sam już wie czapeczke trzeba zakładać. Pilnuję też żeby nie spędzał dużo czasu na słońcu, ale na, szczęście u nas cień na podwórku w tej części gdzie bawią się dzieci. 

2020-07-29 13:10

Ja ogólnie nie wychodzę z dziećmi na pełne słońce. Jak już to rano albo późnym popołudniem w upalne dni i staram się być z nimi w cieniu. Oczywiście że nie chodzi o to by dziecko piekła skóra u my pomimo nie smarowania filtrami jak wychodzi na spacer nie miał nigdy czerwonej skóry jest opalony delikatnie na brązowo. Jednak wiadomo jak pojedziemy nad morze i będzie pełne słońce przynajmniej mam taką nadzieję to bez kremu z filtrem się nie obejdzie.

2020-07-25 22:23

teraz nawet jak lekko wieje to młodemu czapkę z uszkami zakładam, chociaż jak wychodzę to i tak w gondoli pod budka siedzi...

 

2020-07-22 23:31

ja po ciąży zaczynam sie opalac na br azowo tak to zawsze na czerwono....pewnie mi sie skóra zmieniła..

2020-07-22 15:20

Czapka to podstawa bo głowę trzeba chronić. Nawet ja nie potrafię siedzieć na słonku bez nakrycia bo zaraz mnie boli głowa, co dopiero dziecko. 

Karolina, to też chyba zależy od skóry. Moja siostra jets blada i ma taką cerę ze zawsze ją na czerwono łapie. I jej córeczka chyba ma to po niej bo ostatnio siedzialusmy w upalny dzień na zewnątrz. Mała była wysmarowana i siedziała w cieniu a i tak ją opaliło na czerwono. Szkoda dziecka jeśli ma później też piec skóra. Ale nie każde dziecko muszi mieć tak samo. Mimo wszytko ja bym się bała bez kremiku na pełne słonko bo jednak warto dmuchać na zimne

2020-07-22 11:39

Powiem tak ja jak byłam mała moja mama mnie nie smarowała żadnymi kramami z filtrem bo nie były dostępne a jak to na wsi duzo pracy na dworzu więc i my jako dzieci ciągle na dworzu. Czapki zawsze mieliśmy czy chustki. Ja do dziś nie smaruje się żadnymi kremami z filtrem. Jak jestem u rodziców to syna też nie smaruje. Jednak jak mamy jechać nad morze to kremy już zakupione dla dzieciaków 

2020-07-21 00:05

no niektórzy nie widza zagrożenia 

2020-07-20 22:33

Rodzice nie myślą i robią krzywdę dla dzieci.