Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1084 Wątki)

Pierwsze buty...

Data utworzenia : 2017-07-15 14:18 | Ostatni komentarz 2023-09-28 23:21

olka00

8167 Odsłony
140 Komentarze

Witam, Chcialabym zasiegnac informacji od was, doswiadczonych mam na temat pierwszych butow z tym ze chcialabym konkretne propozycje /linki/zdjecia poniewaz podstawowe informacje czytalam na necie ale moze ktoras z was ma jakies swoje sprawdzone typy. Jestesmy na etapie wstawania na nogi ale jeszcze dupcia sie kolysze, gdy patrze na swoja 9,5miesieczna core jak wciaz i wciaz wstaje zaczelam zastanawiac sie nad pierwszymi butami . W domu niech chodzi boso bo to ponoc najzdrowsze ale juz niedlugo bedie chciala chodzic na zewnatrz. Wiec pytanie jakie powinny byc pierwsze buty ? Zwazywszy na to ze mamy lipiec. Sportowe ? Typu trampki ? Ze skory ? Doradzcie :)

2023-02-25 10:39

Ja noszę metrowkę taka małą w formie breloczka i mierzę  wkładkę bez wyjmowania jej z buta. Kupując bez dziecka to inaczej nie da się bo ciężko trafić z rozmiarem.

2023-02-25 06:43

Podobno w dobrych cenach można dostać w TK Maxx . Na przykład Primigi albo Naturino. Zamierzam to sprawdzić. Jedyne co to nie wiem, jak dobrze te buciki dopasować dla dziecka. Jak w sklepie mierzyć wkładkę w bucie? Normalnie wyjąć ją z buta?

2023-02-24 21:29

Synek ma grubsza stopę i obuwie i tak wolę zmierzyć by swobodnie się zakladaly

2023-02-24 11:09

Ja to na rozmiar nie patrze tylko na długość wkładki. Teraz trzeba rozglądać się za butami na wiosnę. 

2023-02-23 20:46

U mnie też dziewczyny wybredne i jak im się kolor nie podoba swojo wzór buta to nie będą chodzić. Teraz zabieram je do sklepu i same wybierają

2023-02-23 19:28

Rozmiarówka obuwia między firmami się różni i ryzyko zamawianie przez internet niesie ze sobą że może nie pasować rozmiar . Tak samo  budowa obuwia zapinanie i niektóre mają zbyt wąskie przody przez co ciężko nóżkę się wklada

2023-02-22 21:54

Tez nie lubię przez internet , teraz starszy syn musi sobie wybrać sam bo inaczej nie założy ich na noge . 
A z takimi butami to mamy stacjonarny sklep jeden w okolicy , robia również na zamówienie ale sprzedaży internetowej nie prowadzą . Są mega drogie , ale jak dziecko ma problemy ze stopkami to warto . 

U nas problemu nie było a akurat jak syn uczył się chodzić to było prawie lato wiec latał boso po domu i stopa miała szanse się kształtować , a zima w skarpetach albo rajstopach . 

2023-02-21 22:14

Na familie.pl widziałam że nowa marka jakąś obuwia zdrowego dla dzieci kształtującego stopę i testowanie jest więc dziewczyny zerknijcie może uda się na testy załapać