Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1084 Wątki)

Pierwsze buty...

Data utworzenia : 2017-07-15 14:18 | Ostatni komentarz 2023-09-28 23:21

olka00

8190 Odsłony
140 Komentarze

Witam, Chcialabym zasiegnac informacji od was, doswiadczonych mam na temat pierwszych butow z tym ze chcialabym konkretne propozycje /linki/zdjecia poniewaz podstawowe informacje czytalam na necie ale moze ktoras z was ma jakies swoje sprawdzone typy. Jestesmy na etapie wstawania na nogi ale jeszcze dupcia sie kolysze, gdy patrze na swoja 9,5miesieczna core jak wciaz i wciaz wstaje zaczelam zastanawiac sie nad pierwszymi butami . W domu niech chodzi boso bo to ponoc najzdrowsze ale juz niedlugo bedie chciala chodzic na zewnatrz. Wiec pytanie jakie powinny byc pierwsze buty ? Zwazywszy na to ze mamy lipiec. Sportowe ? Typu trampki ? Ze skory ? Doradzcie :)

2023-02-20 23:26

Przewinęło mi się ostatnio na tiktoku u Ania pałka Buciki od mrugala, ale niestety ten sklep jest stacjonarnie w Krakowie ;( 

2023-02-20 19:44

Tak zazwyczaj tym się kieruje przy wyborze obuwia wszystkim wkładka ze skóry i sztywny zapiętek 

2023-02-20 19:39

Warto patrzeć na to, czy buty mają certyfikat zdrowej stopy :)

Z córką jest trochę problem, bo ma po mnie wysokie podbicie, i zakupy przez internet raczej nie wchodzą w rachubę :(

2023-02-19 22:50

Mam taką zasadę że obuwie zawsze kupuję przymierzając nawet dla starszego synka. Najczęściej kupuje takie sprawdzonych marek które dbają o kształtująca i rozwijająca się stopę dziecka na przykład Bartek emel są naprawdę dopasowane pod kątem dzieci 

2023-02-18 15:44

Ja też nie lubię przez internet. Miałam już problem ,że i tak musiałam jechać wymieniać czy zwracać :) Chociaż adidaski nieraz się udało kupić w dobrym rozmiarze i w bardzo atrakcyjnych cenach :)

2023-02-18 15:28

Ja nie lubię butów kupować przez internet bo albo za małe albo za duże. Jednak jak za duże to za jakiś czas założy. Gorzej jeżeli kupi się za małe;)   ja akurat trzymam młodszemu synowi ;)

2023-02-18 14:47

Syll u nas córka na razie podejmuje próby w skarpetkach antypoślizgowych, ale jak zrobi się cieplej to tak jak piszesz, będę chciała,żeby chodziła boso :) właśnie też się dołączam do pytania o strony z dobrymi bucikami. Chociaż pewnie najlepiej byłoby przymierzyć takiego buta, więc jak możecie to polećcie też dobre sklepy stacjonarne :)

2023-02-18 00:41

Ann ja właśnie po domku puszczam synka boso. Mamy podłogę lakierowana wiec bałam się, ze młody się przewroci. U mnie niestety nie ma sklepu z bucikami, może polecicie jakieś strony ??