Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

Wprowadzanie glutenu

Data utworzenia : 2013-05-25 23:26 | Ostatni komentarz 2020-05-08 22:09

karla.red

28433 Odsłony
113 Komentarze

Witam, Mój malutki niedługo skończy 5 miesięcy. Od kiedy skończył 4 Pani doktor informowała nas o tym iż należy wprowadzić gluten do diety malca aby wyeliminować oraz zapobiegać celiakii. Najlepiej jest karmić piersią i nie wprowadzać w tym samym czasie innych pokarmów (głównie by obserwować reakcje maluszka i być pewnym po czym ta reakcja). Wprowadzanie glutenu powinno trwać 3 miesiące. A wy kiedy wprowadziłyście/zamierzacie wprowadzić gluten do diety maluszka? Jeżeli jesteście już po to jak to zrobiłyście i jakie były reakcje maluchów?

2020-04-28 16:59

PARKI lasy otwarte ale nikt nie myśli, że jest ogromna susza i lasy zaraz będą płonąć 

2020-04-19 10:35

Od jutra parki otwarte, ale dla mnie to mega niebezpieczne...

2020-04-19 09:40

Współczuję Wam, że nie macie możliwości wyjścia na podwórze. Ale macie chociaż balkony. Niektórzy pewnie i tego nie mają. Dla mnie i synka kawałek ziemi przed domem jest teraz wybawieniem. 

2020-04-18 23:48

Ja to wychodze z dziećmi w każdą pogode przez okrągły rok, gdy córka była mała a były mega mrozy to szło się do sali zabaw żeby dziecko mogło się wyszalec i nie siedziało tylko w domu a i tak krótki spacer był. Jedynie jak bardzo leje to nie lubie wychodzić. Teraz oczywiście to co innego, sytuacja nas zmusiła. 

2020-04-18 21:42

Dla nas siedzenie w domu też jest trochę uciążliwe. Balkon spacerów nie zastąpi niestety. Brakuje nam ich i to bardzo 

2020-04-18 20:28

Mnie to krew zalewa że nie możemy wychodzić na dwór tylko balkon, dla nas spacery codzienne to było oczywiste musiało cały dzień lać, żebyśmy nie wychodzili, mam przed domem plac zabaw zawsze pełen dzieci a teraz straszy taki pusty, okropny widok. 

2020-04-18 09:07

Wioleczek- kaszy niestety jest inny. Nie wypuszczają na świeże powietrze a potem się dziwią, że w domu spokoju nie ma i że dzieci wariują. A jak pobiegają po dworze, to zaraz większą cisza w domu

2020-04-17 23:27

Moja znajoma tak wiecznie kisi dzieci w domu ,owszem wychodzą od czasu do czasu jak ona chce mieć święty spokój albo poopalać się na powietrzu ,jesień i zima to praktycznie non stop siedzą w domu a teraz jak widzę te jej wpisy na portalach ,że dzieci takie biedne bo muszą w domu siedzieć to mnie krew zalewa.