Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

Zmiana poziomu łóżeczka, zmiana wózka

Data utworzenia : 2013-03-21 13:12 | Ostatni komentarz 2023-01-02 22:27

Iwona

36697 Odsłony
69 Komentarze

Kiedy obniżyć łóżeczko maluszkowi? Kiedy przejść z głębokiego wózka na spacerówkę? Jak Wasze maluszki zareagowały? Czy chętnie przyjęły zmiany?

2013-10-24 10:25

Proud Mommy i jak Marysia juz daje rade z wychodzeniem z łóżeczka? Mój maz najchętniej by wyjął wszystkie szczebelki żeby Amelki w nocy nie odkładać po nocnym karmieniu, tylko poprostu ja przesunąć. A co do stawania w łóżeczku u dzieci, kiedy tapczan jest na drugim poziomie to trzeba uważać bo dzieci szybko nabywają ta umiejętność.

2013-10-22 09:47

U nas zmiana wózka była konieczna i to z dnia na dzień. Po prostu pewnego dnia Mati zaczął się podnosić w gondoli, cały spacer musiałam go trzymać żeby nie wypadł. Na drugi dzień wyjechaliśmy spacerówką i było oczywiście ok :)

2013-10-21 15:02

my obniżyliśmy łóżeczko jak córeczka miała siedem miesięcy i już dobrze siedziała zaraz zaczęła sama wstawać i musieliśmy obniżyć już do samego końca

2013-10-20 21:59

Kaja u nas było podobnie również wcześnie opuściliśmy łóżeczko z wózkiem jednak poczekaliśmy az mała już dobrze siedziała, ale pamiętam że ta zmiana, jej się bardzo spodobała ;)

2013-10-20 18:30

Ja jeszcze nie zmieniałam poziomu ale pewnie zrobie to wtedy kiedy syn będzie siadał

2013-09-16 15:22

lipka, u nas od kilku dni wyjęte są szczebelki, ale łóżeczko córki stoi przy naszym, więc wchodzi i wychodzi na mniej więcej równym poziomie. Dopóki mała nie nauczy się schodzić z łóżka na raka, to nie wyjdzie z łóżeczka samodzielnie.

2013-09-16 14:27

Tak jak poprzedniczki pierwszy raz obniżyliśmy łóżeczko gdy synek zaczął siadać, jak już pewnie siedział zmieniliśmy wózek na spacerówkę a jak zaczął podciągać się w łóżeczku do stawania obniżyliśmy je na sam dół bo lepiej dmuchać na zimne.

2013-09-14 22:09

My tak samo zrobiliśmy z chwila kiedy Amelka zaczęła siadać. Bo tak naprawdę nie znamy dnia ani godziny, dlatego lepiej kiedy obniżymy łóżeczko, bo dzieci są sprytne. A co do odkładania to fakt trzeba się troszkę nagimnastykować. A od kiedy wyjeliscie te dwa szczebelki żeby dziecko mogło samo wychodzić?