Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

Zmiana poziomu łóżeczka, zmiana wózka

Data utworzenia : 2013-03-21 13:12 | Ostatni komentarz 2023-01-02 22:27

Iwona

36696 Odsłony
69 Komentarze

Kiedy obniżyć łóżeczko maluszkowi? Kiedy przejść z głębokiego wózka na spacerówkę? Jak Wasze maluszki zareagowały? Czy chętnie przyjęły zmiany?

2013-12-28 08:32

myślę że ja już do miesiąca zmienie wózek na spacerówke. A łóżeczko też jakoś na dniach bo synek już powoli zaczyna siadać i wstawać

2013-12-27 16:29

Wózek zmieniłam w listopadzie, jak Rozala skończyła 5 miesięcy no i teraz w końcu da się na spacer iść. W tym samym czasie zmieniłam poziom łóżeczka na środkowy. Łapie się za szczebelki i chce wstawać. Z nosidełka już się do siadu potrafi podciągnąć, w łóżeczku jak ją za posadzę to łapie szczeble i też siedzi. Moim zdaniem sprawa zmiany wózka i łóżeczka to indywidualna sprawa, na sąsiedniej ulicy mieszka pani, której syn urodził się w ten sam dzień co moja Rozala i dalej jeździ w gondoli. Także jak dziecko robi się sprytniejsze to czas na zmiany :)

2013-12-25 23:59

Ja łóżeczko mam 3 poziomowe i na 2 poziom zmieniłam jak mała zaczęła się odwracać a na najniższy jak wstawać w łóżeczku .Małej się podoba .A co do wóżka to zmieniłam około 6 miesiąca ,ma oparcie rozkładane całkiem na płasko więc nic to nie przeszkadzało bo jeździła na początku tak na pół leżąco a może nawet na leżąco a zmieniłam go bo mała była bardzo ciekawska i nie umiała wysiedzieć grzecznie w gondoli ale za to jak zmieniłam od razu zaczęła wszystko oglądać zrobiła się grzeczna i wcale nie marudziła na spacerach.

2013-12-12 06:56

My jeszcze przed zmiana , ale jak synek zacznie siadać to będzie znak że trzeba go przenieść na bezpieczniejszy poziom, teraz w łóżeczku normalnym jak i turystycznym mamy jeszcze górny poziom. A co do wózka to faktycznie się zastanawiam, czy nie złożyć spacerówki bo wyjeżdżamy na narty a nasza spacerówka jest z funkcja spania i jest dosyć duża a zajmuje trochę niej miejsca niż gondola. W tym celu zakupiłam śpiworek taki uniwersalny do sanek, i spacerówki aby uchronić małego przed zimnem.

2013-12-10 19:37

Ja planuję jutro obniżyć wysokość łóżeczka, ale nie na najniższą wysokość, a tą pomiędzy. Mała zaczyna się podciągać trzymając za różne rzeczy i siadać i nie chciałabym by jakimś cudem udało jej się wyjść z łóżeczka i spaść. Poza tym kładąc się na brzuszku tak wysoko zadziera główkę, że oczka i nosek ma nad barierkami, więc bezpieczniej będzie jak obniżymy łóżeczko. Gondolę wymieniłam dość dawno, gdy mała kręciła się z plecków na brzuszek.

2013-11-22 18:01

Łóżeczka jeszcze nie obniżaliśmy, ale w spacerówce Ala (teraz ma 5 m.) jeździ odkąd skończyła 4 miesiące z tym, że nie na siedząco tylko na półleżąco, stało się to dość wcześnie ale jest bardzo ciekawa świata i w gondoli ciągle płakała a w spacerówce ma lepsze pole widzenia do obserwacji świata.

2013-11-21 22:50

Ja lozeczka obnizylam jak mali mieli 3 i. Pol miesiaca spacerowke mam od trzech tygodni poniewaz mali strasznie plakali w gondolach a 31.05 beda mieli skonczone 6 miesiecy chcialam

2013-11-11 17:09

po 9 miesiącu (2 tyg temu) dałam już na sam dół łóżęczko bo synek zaczął chodzić na około łóżeczka trzymając się brzegów :) spacerówkę wymieniłam koło 6 miesiąca ale synek był na pół siedząco. tak tylko jakby miał poduszeczkę pod głową. na 2gim poziomie spacerówki. dopiero koło 8 miesiaca przesiadł się na siedzący tryb jazdy :) i bardzo mu sie to spodobało :D