Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

Sesja z noworodkiem

Data utworzenia : 2014-01-12 22:07 | Ostatni komentarz 2019-09-23 11:47

konto usunięte

12483 Odsłony
149 Komentarze

Jest wątek o brzuszkowych sesjach, więc może pora na coś o sesji z noworodkiem (jako że takiego wątku nie widzę nigdzie). Co o tym sądzicie? Któraś z Was robiła maluszkowi taką profesjonalną sesję? Jak było? Jak spisał się maluch?

2014-02-14 15:01

Jeśli mam być szczera to uważam, że te naturalne zdjęcia maluszków są najpiękniejsze, bo dziecko samo w sobie jest już cudem i nie trzeba go upiększać czapeczkami z króliczymi uszami, wkładać do wiaderka czy koszyka. Jakoś osobiście wydaje mi się, że maluszek jest wtedy taki samotny wśród tych udziwnionych gadżetów. Lepiej aby pokazać miłość z rodzicami i tą niesamowitą magię, piękno malutkich stópek czy nóżek. Czasami rodzice o tym zwyczajnie zapominają a już nie mówię o tym, że płacą za raptem 10 zdjęć 500zł...

2014-01-13 20:50

mraczek80 bardzo fajne i ładne zdjęcia :) Owszem takie zdjęcia typowo noworodkowe najlepiej wykonać zanim dziecko skończy 4 tyg, ponieważ dużo i głęboko śpi. My nie zdążylismy zrobić sobie takiej sesji w tym czasie, ale za to zrobiliśmy ją gdy mały miał 7 tyg. Był już co prawda mniej śpiący niż na początku, ale za to bardzo silny i już w 3 tyg życia podnosił wysoko główkę będąc na brzuszku, dlatego też udało się zrobić kilka fajnych zdj. Profesjonalny fotograf, tak jak nasz, sesję z noworodkiem robi tylko w domu, gdzie maluszek czuje się najlepiej, a rodzice mają pod ręką wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy dzidziusia. Są też przerwy na karmienie i odpoczynek. I co najważniejsze taka sesja nie trwa wcale aż tak długo. Nasz maluch spisał się świetnie, nie marudził, chętnie pozował, na koniec poprostu zasnął. teraz mamy miłą pamiątkę. A to taki przykład naszych zdj.

2014-01-13 16:07

taki sesje są robione przez profesjonalistów uważam że dziecko nie męczy się przy takiej sesji prawie całą sesję dziecko śpi trzeba wybrać tylko dobrego fotografa który lubi i ummie pracować z dziećmi

2014-01-13 15:57

Ja sesji nie robiłam ale robiłam 5-7 dniowemu synkowi zdjęcia sama w domu i udało się uchwycić jak spał. Wiem że taka sesję najlepiej robic ok 2 tyg życia, ciało dziecka jest bardzo elastyczne i super się układa. Oczywiście nic na siłę, ale właśnie w tym okresie czasu dzieci śpią najwięcej, a są już mniej wymęczone po porodzie. Ja uważam że jak ktoś chce mieć profesjonalna pamiątkę i ma pieniądze to czemu nie, ale musimy mieć sprawdzonego fotografa a najlepiej taką sesję robić w domu.

2014-01-13 11:15

Jestem przeciwniczką męczenia noworodka sesją zdjęciową. Owszem pamiątka fajna ale chyba nie warto tak przemęczać kilkudniowego dziecka. A co ciekawsze będąc w szpitalu widziałam ogłoszenie na korytarzu, że jest możliwość robienia sesji z noworodkiem już w szpitalu!!