Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1084 Wątki)

Sesja z noworodkiem

Data utworzenia : 2014-01-12 22:07 | Ostatni komentarz 2019-09-23 11:47

konto usunięte

12468 Odsłony
149 Komentarze

Jest wątek o brzuszkowych sesjach, więc może pora na coś o sesji z noworodkiem (jako że takiego wątku nie widzę nigdzie). Co o tym sądzicie? Któraś z Was robiła maluszkowi taką profesjonalną sesję? Jak było? Jak spisał się maluch?

2014-02-18 15:38

Ja za za sesję na roczek nie zapłacę nic :) Bo mamy zaprzyjaźnionego fotografa, robił nam zdjęcia ślubne i na chrzcie.

2014-02-18 14:13

ja rtobilam taka sesje corceczce, ale zaczekalam do momentu jak corka bedzie siedziec i miala wtedy 7 miesiecy dokladnie, bylo lato wiec byla to sesja na lace w plenerze sesja kosztowala nas 250 zl, ale ilosc zdjec byla nieograniczona tzn ograniczona jedynie czasem (40 minut pozowania) u nas wyszly 84 zdjecia, ja nie zaluije bo mala ma sliczna pamiatke ale noworodka nie zabralabym na sesje, nie meczylabym dziecka, zreszta moja corka po porodzie nie spala mi tzn spala le bardzo czule i taka sesja by sie nie udala, bo krzy kazdym ruchu corka sie wybudzala;) trzeba szukac tez tanszego fotografa, bo roznicxe w cenach za maskaryczne moja kolezankla u innego fotografa w tym samym miescie dala 200 zl za 8 zdjec ale wydrukowanych juz, ja 250 za 84 zdjeic ana edytowalnej plytce CD, weic moglam sam asobnie wydrukowac te najladniejsze albo wszystkie, wiec roznice sa spore w cenach

2014-02-18 10:22

Pati czekami na fotki :) Ja sie zbieram i zebrac sie nie moge ...Kacpi ma tylko fotki robione naszym zwyklym aparatem..kiedys przejde sie do dobrego fotografa z moja rodzinka i klikniemy kilka zdj na pamiatke , latem w jakis plener tez chetnie pojdziemy :)

2014-02-17 08:54

To super Patrycja a możesz wrzucić choć jedno zdjecie z takiej sesji , może wtedy inne mamy zobaczą że warto. Ja jestem zdania że warto i na sesje z 7 miesięcznym Jasiem się wybieram za 3 tygodnie. Ale będzie to już sesja niemowleca więc zobaczymy co nam z tego wyjdzie. I tak jak pisałaś , we własnym domu te zdjęcia mogą wyjść jeszcze lepiej niż w studiu /

2014-02-17 08:48

A ja uważam ,że to super pamiątka ;) Tylko ,że trzeba znaleźć takiego fotografa ,który myśli o naszym Maleństwie ,a nie robi zdjęcia by robić. Dziecko ma być najważniejsze i bezpieczne. Ja robiłam taką sesję ,gdzie fotograf przyjechał do domu ze swoim przenośnym studiem ;) Córeczka sobie spała, więc nie sądzę żeby jakoś specjalnie ją to męczyło. Wszystko było swobodne - kiedy chciała od razu dostała jeść. Fotograf pomyślał nawet o tym ,by zabrać ze sobą elektryczny grzejniczek by Maleństwo nie zmarzło ,gdy się je przebiera (pomimo ,że w mieszkaniu cieplutko). Z Córeczką obchodzili się bardzo delikatnie. Nie widzę więc nic złego w tekiej sesji , pod warunkiem ,że nie trwa ona pół dnia , w dodatku gdzieś w studiu, do którego trzeba specjalnie jeździć. Myślę ,że z czasem Córeczka będzie się cieszyć z takiej pamiątki ;) I chętnie będzie oglądać te zdjęcia jak już będzie duża ;)

2014-02-17 00:38

ja na prezent ślubny dostałam właśnie voucher na sesję z dzieciakami i co młody ma juz 5 miesięcy prawie a my nadal nie dotarliśmy na zdjęcia, a czemu no właśnie dlatego, że chcę żeby juz siedział sam wtedy będzie bezpieczniej ładne zdjęcia zrobić z siostrzyczką i rodzicami

2014-02-16 13:43

Nie pamiętam już na którym blogu fotograficznym, ale gdzieś czytałam jak się te profesjonalne zdjęcia takim kilkudniowym maluszkom wykonuje. Uważam, że to jest niepoważne, może i ładne, ale niepoważne. Dzieci są w pozycjach nienaturalnych, bardzo często podtrzymuje się główkę dziecka na wprost jednym palcem, wszystko później znika przy obróbce. Co prawda wszystko jest robione tak, aby dziecko było bezpieczne, jednak mnie takie zdjęcia nie przekonują. Wolę te domowe, takie codzienne, mają dla mnie większą wartość sentymentalną. Tu macie przykłady: http://annakrzeciesa.blogspot.com/2013/10/akcja-bezpieczny-noworodek-edycja-ii.html http://www.magdalenatrzeciak.com/blog/tag/akcja-bezpieczny-noworodek/ http://lullabeestudio.pl/blog/?p=1573

2014-02-14 16:07

Bella nasze zdjęcia to zdjęcia robione z zaskoczenia i jest naprawdę co wybrać , jest kilka takich zdjęć które mogłabym oglądać ciągle. Np. ja leżąca z Jasiem który miał wtedy 5 dni to nie było zdjęcie pozowane a ja je wprost uwielbiam.