Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

Sesja z noworodkiem

Data utworzenia : 2014-01-12 22:07 | Ostatni komentarz 2019-09-23 11:47

konto usunięte

12482 Odsłony
149 Komentarze

Jest wątek o brzuszkowych sesjach, więc może pora na coś o sesji z noworodkiem (jako że takiego wątku nie widzę nigdzie). Co o tym sądzicie? Któraś z Was robiła maluszkowi taką profesjonalną sesję? Jak było? Jak spisał się maluch?

2014-04-10 14:17

Mamavan: Świetne zdjęcia :) Mała modelka z córci :) Moja Mała też ma te body z napisem 'słodki aniołek' ;)

2014-04-10 14:13

Ja małej takie foty popstrykałam :) Ale mam tego mnóstwo i nie umiałam się zdecydować które dodać :) NIE ZGADZAM SIĘ NA KOPIOWANIE I PUBLIKOWANIE ZDJĘĆ BEZ MOJEJ ZGODY

2014-02-26 09:55

My robiliśmy sesje jak mala juz raczkowala tata mowil a po co ci to itp jak zrobilismy to byl pod wrażeniem msla byla przebrana i za diabelka i kaczuszie i truskawke;) nic nie placilismy bo zdjęcia robil nam znajomy. Pamiątka jest rewelacyjna naprawdę polecam fotografować swoje maluszki.

2014-02-22 20:09

Sesja z noworodkiem wygląda naprawdę bajecznie, jednak ja również należę do tych osób, które nie są ich zwolennikami. Dzieci podczas snu powinny mieć spokój, a nie czas kiedy ktoś przekłada je z miejsca na miejsce, dodatkowo ubiera w jakieś materiały czy ubranka... Ja sama starałam się upamiętniać chwile mojego maluszka i niektóre zdjęcia całkiem fajnie wyszły. W dodatku sesja ze starszym maluszkiem też jest super i na nią zdecydowałabym się bez problemu.

2014-02-19 13:52

Nasz fotograf z wesela obiecał nam, że zrobi nam gratis zdjęcia z córką. Poszliśmy na sesję jak miała 18 miesięcy :) to moje ulubione zdjęcie z tej sesji :):*:*:*:*

2014-02-19 00:38

Ja sesji w studiu nie robiłam .Sama jestem zawodowym fotografem więc co nie co małej popstrykałam :) Niektóre zdjęcia wyszły cudnie i jest to bardzo fajna pamiątka . Także można jako obraz na ścianę wywołać i wygląda nieziemsko .Ale kto nie ma możliwości samemu zrobić takich zdjęć to polecam dobre studio fotograficzne :) A dziecko na prawdę się nie męczy bo jak ktoś juz pisał to większość czasu śpi :)

2014-02-18 21:05

Ja robilam sesje i kosztowala mnie 450 zl. W tym wszykie zdjecia dostalismy wywolale i plytke

2014-02-18 17:49

ja też zapłaciłam za sesję 250 zł i w tym miałam mieć 20 odbitek ale wyszło więcej plus 40 zdj na płycie.