Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

Jakie macie sposoby na usypianie Dziecka na noc ?

Data utworzenia : 2013-11-22 10:31 | Ostatni komentarz 2024-04-17 13:38

paulina_kowalew

18825 Odsłony
264 Komentarze

Witam, Moja 2- miesięczna Córeczka ma problemy z wieczornym zasypianiem na noc. Otóż, karmię ją piersią, ale niestety Ona przy piersi nie zasypia... najpierw je spokojnie, później zaczyna szaleć i strasznie płakać. Gdy się ją weźmie na ręce to jest oki, zasypia, ale po ponad 6 godzinnym noszeniu. Na pewno nie ma kolki. Czy to możliwe, żeby takie małe Dziecko nie zasypiało przy cycu, zasypiało o godzinie 4 nad ranem ? W dzień je spokojnie, potrafi zasnąć przy cycu. Czy to możliwe, aby myliła już dzień z nocą ? Może Drogie Mamy macie jakieś skuteczne i sprawdzone metody na wieczorne usypianie ? Może któraś z Mam ma podobny problem ze swoim Dzieckiem ? To nie sposób, żeby Dziecko stawiało na nogi cały dom, gdyż Moja potrafi krzyczeć w niebogłosy godzinę, i nie ma sposobu aby ją uspokoić. Czy takie Maleństwo może cierpieć na bezsenność ? Bardzo proszę o pomoc i jakieś rady.... ----- Drogie mamy, bardzo liczę na waszą pomoc. Otóż mój synek ma 4 miesiące, od 3 tygodnia życia miał kolki wiec był praktycznie cały czas noszony i kołysany na rękach, tak też usypial. Teraz mam wielki problem. Z racji tego że bardzo szybko przybiera na wadze to kołysze go do snu w nosidełku lub Usypiam na huśtawce. Jednak gdy chce gdzieś z nim wyjść np. Pojechać w odwiedziny do siostry to jest koszmar. Nie wezmę ze sobą przecież wielkiej huśtawki a nosidełko juz jest praktycznie za małe. Usypiam wiec go na rękach ale jest to bardzo męczące i zajmuje nawet 1,5 godziny. Chciałabym nauczyć go samodzielnego zasypiania ale to jest płacz niesamowity i histeria ze szok. Drogie mamy czy też miałyscie taki problem ? Jak nauczyć maluszka samodzielnego zasypiania bez wielkiej histerii ? Liczę na waszą pomoc.

2021-04-30 18:57

U nas zawsze problem najmniejsze kąpiel ,butla i nosimy bujamy aż padnie ,a starsze czytanki ,drapanie pleców i leżą razem w łóżkach trzymając się za ręce aż usną

2021-04-09 22:18

U nas ma rok i czasami kilka razy sie budzi 

2021-04-09 12:05

Mazia to chyba taki normalny okres akurat na oduczenie dziecka nocnego karmienia

2021-04-09 11:11

U mnie  tez dlugo jadła  w nocy;(  nawet podpowaidano mi ze jej sie pix chciało zeby jej wode podawać  ale gdzie napila sie wody a za godzine dwie znowu pobudka ;) potem podawalam jej nieco geściejsza kasze na noc, teraz starsza i tez lubi na noc zjeść;(

2021-04-09 10:54

Beata ja przestwałam dawać w nocy mleko jak miała te 18 miesiecy 

2021-04-08 23:30

Tak możliwe że się przestawiła (noc i dzień). U mnie akurat wszyscy zasypiali przy piersi. Ostatnio widziałam na grupie fb że mamy zakładają na oczka pieluszkę przy karmieniu i podobno to działa. Albo biały szum :))

2021-04-08 23:06

ile wasze dzieci miały jak już nie jadły w nocy ?

2021-04-07 15:39

nati moja tez jest bardzo mądra i rozwinięta jak na swoje 19 miesięcy,smoka nie chce butelki nie ,pije z kubka ale u nas mowa jedynie stoi a i jeszcze kp w nocy