Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1082 Wątki)

Jak nauczyć niemowlę zasypiania w łóżeczku?

Data utworzenia : 2013-01-18 10:44 | Ostatni komentarz 2023-02-14 16:38

Konto usunięte

21962 Odsłony
127 Komentarze

Bardziej doświadczone mamusie, czy macie jakiś sposób usypiania malucha w łóżeczku? Bo ja niedługo osiwieję z tym moim praiwe 8-miesięcznym brzdącem. Chodzi spać o 23-24 i jego usypianie trwa godzinę jak nie dłużej, od urodzenia zasypiał przy cycusiu bo długo mu jedzonko zajmuje i tak jakoś zostało, ale teraz nawet cycuś nie pomaga :(. Najchętniej to aby go nosić, ale i tak się wyrywa i płacze, a w dzień to śpi na spacerze lub w wózku zasypia. Poradźcie czy macie jakieś sposoby na zasypianie?

2023-02-14 16:38

Ja próbowałam odkładać małego do łóżeczka. Przez pierwszy mesiac karmiłam na siedząco i odkładałam do łóżeczka, ale syn zaraz się budził i płakał i płakał aż się zanosił. To był bardzo ciężki pierwszy miesiąc, ale wmawiałam sobie, ze w końcu się uda.. Nie udalo się, po miesiącu męczarni i nieprzespanych nocy, karmiłam go bzu normalnie na leżąco aż zaśniemy i syn śpi do dzisiaj z nami. 

2023-02-13 14:35

Mam nadzieję, że nie będzie tak źle ;) tak mi boli pod łopatka od 2 dni aż ledwo cokolwiek podnoszę, ciężko mi obrócić się w nocy, a nie wspomnę o podnoszeniu dzieci. Do póki nie przejdzie do syn jeszcze!e trochę pośpi ze mną po nocnej pobudce. Później będzie musiał odzwyczaić się. 

2023-02-13 04:15

Tak by się nie zadomowił i przyzwyczaił tak jak nasz. On dosłownie wyczuwa moment kiedy chce go odłożyć 

2023-02-11 17:19

Ja ostatnio też przestaję odkładać syna w nocy do łóżeczku po karmieniu bo tak łatwiej. Jednak będzie trzeba to zmienić he 

2023-02-11 16:02

Ja uczyłam od początku malutkiego do łóżeczka ale niestety później zaczęły się kolki nie przespane nocki noszenie i wygodniej było już go nie przekładać no i teraz mamy problem bo z nami śpi 

2023-02-10 21:16

No najlepiej od samego początku tak jak piszecie , a u mnie drugi to był nieodkladalny dosłownie i ciężko było nauczyć i teraz jeszcze ciężej jak podrósł bo sprawdza ręka czy leżę obok a jak poczuje ze nie to odrazu płacz . 

2023-02-10 20:04

Ja też od małego odkładam córkę na nocne spanie do łóżeczka i nie ma teraz z tym problemu

2023-02-08 21:43

Tak najlepiej robić.