Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

Ile ubranek?

Data utworzenia : 2019-03-12 12:48 | Ostatni komentarz 2022-11-03 20:42

Ania55

8118 Odsłony
273 Komentarze

Ile ubranek miałyście na początku jak dzidziuś przyszedł na świat? Ja mam tych najmniejszych po pare sztuk i zastanawiam sie czy dokupić czy może jednak wystarczy? bo taki maluszek szybko rośnie.

2019-05-04 20:03

Zgodzę się z dziewczynami że nie ma co przesadzać z ubraniami . W razie czego możesz dokupić jak braknie a taki maluszek to się nie brudzi i nie trzeba codziennie zmieniać ubranek jak są czyste . Mój synek miał być duzy i zaopatrzyłam się tylko w rozm 62 ale ze miesiąc wcześniej się urodzić to na początku w szpitalu podwijalam a później dokupiłam kilka par pajacy 56 . Jeżeli to Twoje pierwsze dziecko to na pewno może zdarzyć się tak że kupisz za dużo ale będziesz wiedziała ile kupić w przyszłości i też nie ma co kupować nie wiadomo czego bo jedni preferują bardziej śpiochy a inni np pajace ;)

Konto usunięte

2019-04-23 21:36

Osobiście uważam że dla noworodka nie potrzeba jakiejś kosmicznej ilości ubranek - po 5szt. Bodow, pajacow etc. A przecież nawet jeśli wszystko nagle się zuzyje to mamy w domu pralkę i można szybko ubranka wyprać :)

2019-03-21 10:03

Ogólnie jestem zdania, ze nie ma co przesadzać z ilością, ale z drugiej strony lepiej mieć za dużo niż za mało choć mi dużo nie było tych ubranek potrzebnych mimo, ze synek okropnie ulewal, ale urodziłam jak były upały, mieszkam na poddaszu i temperatury były masakryczne wiec synek praktycznie byl w samym pampersie większość czasu wiec nie miałam czego prac ale przy natepnym dziecku będzie już chlodniejsza pora roku wiec możliwe, ze zaopatrze się w kilka więcej sztuk chyba, ze rodzina będzie szybsza :P

2019-03-13 22:22

Wszystko zależy od tego ile dziecko i czy w ogóle ulewa. Syn ulewał ale miałam też na prawdę sporo ubranek po 15 sztuk na pewno ale ja je dostałam więc na spokojnie mogłam przebierać ile potrzebowałam. Przy córce miałam po jakieś 10 sztuk i to mi zupełnie wystarczyło. Ale prałam na prawdę dość często i córa nie ulewała praktycznie wcale.

2019-03-12 23:47

U mnie też na szczęście córcia często nie ulewa.

2019-03-12 23:41

U mnie na szczęście nie było takiego ulewa ia. Młody sporadycznie ulewal.

2019-03-12 21:24

No bo tak ulewal że było mokre i brudne

2019-03-12 21:13

Justyna a czemu po każdym karmieniu do prania?