Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

Lęki niemowlęcia

Data utworzenia : 2013-08-30 14:35 | Ostatni komentarz 2014-05-05 21:12

konto usunięte

5483 Odsłony
20 Komentarze

Witajcie drogie mamy , niepokoi mnie od pewnego czasu zachowanie mojego 7msc synka , nie panikuje zeby nie było , nie szukam problemów , po prostu chciałam was mamy zapytać czy normalne jest to zachowanie gdy 7 msc niemowlę próbuje uniesc do góry ( nie mówie o podrzucaniu) a On z okropnym lekiem łapie sie mnie bardzo mocno , bardzo sie boi gdy go próbuję podniesc wyżej i nad glowa pocałowac w brzuszak , nawet jak trzymam go blisko i po chwili prostuje rece i probuje popatrzec na niego z daleka , czuje wtedy ta przestrzen pusta i sie zaczna mocno łapać mojej szyi , ramion

2013-08-31 09:55

Każdy maluszek jest inny i ma inną wrażliwość. To co jedne dzieci uwielbiają inne napawa lękiem. Może maluszek polubi podnoszenie z czasem. Mój synek też na początku nie lubił więc daliśmy sobie spokój aż ktoś nieświadomy uniósł go do góry i okazało się, że jest super :) To samo było z okręcaniem się wkoło z dzieckiem na ręku. Też przez długi czas był płacz, a teraz bardzo to lubi.

2013-08-31 08:24

no to myślę że trzeba w takim razie próbować, ale nic na sile. A narazie takie zabawy poprostu przeprowadzać przed lustrem. To chyba kwestia przyzwyczajenia i polubienia danej zabawy. Zyczymy powodzenia:-)

2013-08-31 07:35

mały nigdy podrzcany nie jest , jest po prostu unoszony do góry i panikuje :) Przed lustrem uwielbia ;)

2013-08-30 21:21

Ja nie mam takiego problemu, a wręcz przeciwnie. Amelka uwielbia latać. Ale za to ma lek przed choinkami. Może to poprostu jest kwestia przyzwyczajenia o dziecko musi się do danej zabawy przyzwyczaić. Może spruboj stopniowo go do tego przyzwyczajać? A może wcześniej coś się stalo podczas takich zabaw i synek sobie o typ przypomina? Myślę jednak że to kwestia polubienia latania, a także oswojenia się z podnoszeniem do gory. A przed lustrem prubowalas tak robić?