Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rozwój i wychowanie (724 Wątki)

Dziecko z pierwszą wizytą na basenie, u dentysty i fryzjera

Data utworzenia : 2016-11-07 15:31 | Ostatni komentarz 2018-09-02 10:32

Redakcja LOVI

4925 Odsłony
42 Komentarze

W życiu każdego dziecka przychodzi moment, w którym musi się ono zmierzyć z nową sytuacją. Może to być pierwsza wizyta u fryzjera lub pierwsza wycieczka z mamą na zakupy do supermarketu. O tym, jak przygotować brzdąca na ten pierwszy raz dowiesz się z naszego artykułu.

2018-09-02 10:32

Z pierwszą wizytą u stomatologa byłam w Villa Dentica w Krakowie i polecam tą klinikę każdemu, kto ma możliwość tutaj przyjść. Stomatolodzy mają świetne podejście do dzieci i doskonale się zajmują młodymi ząbkami.

2017-08-05 02:18

Z synkiem byliśmy na basenie i był zachwycony! Zachwycony głęboką wodą bo brodziki nie są tak fajne. U fryzjera było fajnie, mały dał się obciąć bez problemu ale do dentysty nie jest nam po drodze... Mały nie chce otworzyć buzi u pediatry a co dopiero u dentysty :P

2017-07-07 08:36

Bardzo ciekawy quiz choć ciężko momentami odpowiedzieć na pytania związane z tym - kiedy dziecko co robi, bo każde jest inne :) jednak dużo dowiedziałam się z artykułu - dziękuję :)

2017-05-29 14:38

Bardzo ciekawy artykuł . Jak narazie wizytę u fryzjera mam za sobą . Na basen zabiorę córeczkę w dzień dziecka a dentysta przed nami

2017-05-17 20:57

U nas córka już zaliczyła zarówno wizytę u dentysty, na basenie , a także u fryzjera:) i wszędzie szła chętnie:) Do dentysty od początku nastawialiśmy, że tam jest super, że pokazuje się swoje piękne ząbki itd:) i naprawdę z super podejściem szła:) jeszcze dostała naklejki to w ogóle szczęśliwa:) Do fryzjera też sama chciała chętnie widząc jak Pani obcina mamę i tatę:) A woda to od urodzenia jej żywioł, więc też mnóstwo radości:) Supermarket niestety nieunikniony. A samolotem nie miała okazji lecieć. Ogólnie fajny artykuł , bo opisane w których miesiącach możemy dzieci zabrać w dane miejsce:)

2017-05-09 22:40

u mnie problem z obcieciem włosów, zwykle obcinałam grzywkę i tylko wtedy jak spał, inaczej nie było szans. ostatnio znajomemu udało się obciąć Kacprowi włosy, problem był przy obcinaniu przy uchu (nie daje dotknąć sobie ucha) ale jakoś się udało. Całkiem inny chłopak teraz :)

2017-05-02 14:55

My swoją przygodę z basenem zaczęliśmy jak synek skończył 6 miesięcy i to była świetna decyzja :) Małemu bardzo podobało się pływanie w basenie i od tamtej pory staramy się jak najczęściej chodzić na basen. Gdy urodził nam się drugi synek również zabraliśmy go na basen . Reakcja była taka sama :) Pełna radość :) Miło było jak nasze skarby szaleją we wodzie :) Gorzej było z fryzjerem . Starszy synek nie lubił chodzić do fryzjera i zawsze mieliśmy z tym problem ponieważ włosy rosną mu bardzo szybko. Teraz skończył 4 lata i problemu już nie ma , natomiast młodszy od samego początku nie protestował u fryzjera :)

2016-11-29 02:48

Michasiu chyba większość dzieci tak ma, pamiętam u malucha sąsiadki tak samo reagował, odkurzacz na początku był urządzeniem wartym zainteresowania, dziecko wkładało tam różne elementy, później nagle mu się odmieniło i jak jego mama włączała to mały w pisk i tak samo było z podobnymi urządzeniami. Skończyło się na tym, że jej synek zaczął sam pomagać odkurzać całe mieszkanie:)