Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rozwój i wychowanie (724 Wątki)

Kupka pod lupą

Data utworzenia : 2015-08-03 15:52 | Ostatni komentarz 2018-04-20 10:57

Redakcja LOVI

10615 Odsłony
114 Komentarze

„Rodzice małych dzieci to tylko o zupkach i kupkach” mówią zdegustowani znajomi. My jednak popieramy i rozumiemy rodziców, bo kupka to bardzo ważna sprawa. Można z niej wiele wywnioskować o stanie zdrowia maluszka. Podpowiadamy, jak to zrobić.

2016-11-29 19:59

MamaSzka jak zwal tak zwał ale we wszystkich mlekach chodzi głównie o dodanie tej słodyczy aby dziecko szybko przyzwyczaiło się do smaku mleka....i to jest w tym wszystkim najgorsze, bo chyba jednak nie liczy się dobro dziecka tylko sprzedaż nie ważne czyim kosztem..tak samo jak i olej palmowy...to już w ogóle masakra..

2016-11-29 17:27

I taki olej palmowy często dodawany jest do żółtego sera.

2016-11-29 13:43

Iwona zależy które mleko :) np. enfamil chyba ma syrop g-f. Ale główną bolączka wśród tych mlek jest dla mnie olej palmowy. I co z tego,że czasem jest z upraw ekologicznych jak to i tak dalej wielkie G... :/

2016-11-29 12:05

Oczywiscie ze tak ;/ ale podobnie jest z solą. Tez jest wszedzie i nawet gdybysmy w ogole nie uzywali soli w kuchni to bylibysmy na granicy dziennej porcji

2016-11-29 11:10

Natka, dokładnie tak właśnie jest wiec nawet jeżeli nie podajemy słodyczy (bo dziecko jest za małe) nie znaczy, ze nie ma styczności z cukrem ;/

2016-11-29 11:05

Iwona a co teraz tego cukru nie zawiera :D wszystko robione tylko po co zeby lepiej smakowalo a co za tym idzie lepiej sie sprzedawalo :)

2016-11-29 08:37

Ja zaczęłam wprowadzać kaszki do diety jak synek skończył dopiero 10 miesięcy, wcześniej nie miał styczności ze sztucznym mlekiem myślę, że stąd te kupki...jego organizm nie zna jeszcze tego mleka i tak reaguje jak dzieci w przypadku podawania mm. Karmię go piersią nadal, wczoraj po podaniu większej ilości wody kupka była normalnej konsystencji :) A tak na marginesie sztuczne mleko (mm) również zawiera cukier ;p

2016-11-29 02:29

iwona w takim razie ta kaszka na pewno jest tego przyczyną, ze sprawdzeniem mleka nie mam pojęcia jak to jest może faktycznie napisz do nich a nuż ci odpiszą.