Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rozwój i wychowanie (724 Wątki)

Pielęgnacja skóry dziecka zimą

Data utworzenia : 2015-01-05 22:38 | Ostatni komentarz 2017-10-29 10:23

Redakcja LOVI

6895 Odsłony
66 Komentarze

Skóra dziecka jest cieńsza i delikatniejsza od skóry dorosłego, a tym samym jest bardziej narażona na niskie temperatury, mroźny wiatr, przejmującą wilgoć czy suche powietrze w domu. Dowiedz się, jak dbać o skórę dziecka zimą.

2017-10-07 09:23

Dokladnie jak pisze Ewcia88 o skore tak delikatna jak maja dzieci trzeba dbac o kazdej porze, przed slonce, pred zimnem, i przed wiatrem..ja synka w zimie i na wiatr smarowalam kremem nivea pisalo baby i pisze na nim; krem na kazda pogode pod spodem ze chroni wrazliwa skore dziecka przed mrozem , chlodem i wiatrem. I dla mnie jest dobry. Teraz synek ma 3,5latka i przyznaje sie nie robie tego zawsze ale czasem go posmaruje tym bardziej ze synek ma delikatna skórę bontez ma.problemy skórne , ma sucha skore..

2017-10-05 22:31

Dokładne zgadzam się artykuł na czasie szczególnie dla tych przyszłych mam które zaraz będą rodzic :)

2017-10-05 15:09

odświeżam bo temat prawie ze już na czasie...jesień moment przyszła to i zima moment i zajrzy do nas.... o skórę bynajmniej twarzy dzieci trzeba dbać ta na dobrą sprawę cały rok - jak nie słonce, to wiatr lub zimą mróz i to tak stale coś

2017-02-22 12:32

a co do kremow, moim zdaniem i z tego co wyczytalam ze skladów najlepsze sklady ma: Dermedic (nowa seria dla dzieci jest i pieeeeknie pachnie), Cetaphil (tez nowa seria jest), Sylveco (chyba najlepszy sklad) a ze zwykłych (nie emolientów...Bobini i Babydream. bardzo dluuugo nad tym siedzialam :D Ale naprawde cala reszta, Mustela, Oilatum Oilan itd moga sie schowac :P

2017-02-22 00:34

Ja zawsze po powrocie ze spaceru zmywam krem z buzi synka. Przegotowuje wodę i zmywam tak jak w przypadku wieczornej toalety. Stronę sroki znam i czytam często przed jakimkolwiek zakupem dla Synka.

2017-02-16 21:01

Też czytam, a mąż się śmieje i pogania. On wie że ja lubię czytać ulotki leków suplementów i w innych rzeczach wszystkie papierki przeglądam :) Co do kremikow ja też nie zmywam, dopiero wieczorem podczas kąpieli

2017-02-16 11:38

o rzeczywiscie fajna strona :) ale j ai tak zwsze dodatkowo sama stoje i czytam :D

2017-02-15 17:04

Patrycja super stronka;)nie trzeba stać w sklepie i czytać:D