Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rozwój i wychowanie (724 Wątki)

jedno dziecko spokojne to drugie zbój ?

Data utworzenia : 2014-07-13 21:45 | Ostatni komentarz 2023-11-28 12:55

leila

7473 Odsłony
145 Komentarze

Sory nie wiedziałam jak nazwać wątek i czy takowy istnieje wiec jeżeli tak to podrzućcie linka. Chodzi o to czy to prawda, że jak jedno dziecko macie spokojne to drugie "da w dupę" i odwrotnie, jak pierwsze "daje w dupę" to możemy się spodziewać że drugie będzie spokojniejsze ? Ja mam bliźniaki więc mam to za jednym razem spokojną, uśmiechniętą, bardzo mało płaczącą dziewczynkę i absorbującego, płaczącego, marudzącego, wymagającego, potrzebującego dużo uwagi chłopaka. Oczywiście oba są mega kochane i nie wyobrażam sobie życia bez nich jednak jest jak jest ;) a jak to jest u was? Czy to się zmienia czy beksa pozostaje beksa a śmieszek śmieszkiem?

2023-05-18 19:33

Umm w sumie jakby się tak zastanowic to ja może i skromna dziewczyna jezeli mam iść coś załatwiać albo gdzieś dzwonić to nie raz się wstydzę ale po woli idzie mi lepiej i chodzę załatwiać sprawy sama bez strachu hehe 

ale potrafię być ten chamska i stanowcza i nie raz wyrywana zwłaszcza jak chodzi o moja rodzine czy bliskich wtedy powiem wam ze potrafię być charakterna xd nigdy nie zapomnę sytuacji jak goscia z dobre dwa metry złapałam za ubrania i przesunęłam bo zaczął się płytach do mojego chłopa hahaha mój to nawet nie wiedział kiedy co i jak się stało xd

no cóż wiec chyba nie jestem aż takim aniołkiem 😅

2023-05-18 14:06

hehe Ann no u nas młodsza też umie postawićna swoim obawiam sie co to bedzie w przedszkolu;) 

 ale tak jak mówisz z jednej strony dobrze poradzi sobei w zyciu;)

2023-05-18 09:42

U nas niestety combo, ja i mąż jako dzieci byliśmy łobuzami ;p po prostu mieliśmy silne charaktery i nie daliśmy sobie w kaszę dmuchać ;p a nasza córka jest bardzo charakterna, przynajmniej sobie w życiu poradzi, ale lepiej jakby z czasem złagodniała ;p jej kuzynka była taka jak ona, a z czasem stała się spokojna i bardzo grzeczna, z tym, że jak trzeba to potrafi tupnąć nóżką i liczę, że u nas będzie podobnie ;p 

2023-05-17 17:37

Mamuśka tez mam nadzieje ze nie pójdzie po tacie chociaż po tacie fajnie jakby był pewny siebie bo ja skromna dziewczyna i nie raz brakuje mi tej pewności :)

2023-05-17 16:56

Lisza to ja tez bezproblemowe dziecko,  a mąż byl łobuz ;) mam nadzieje , ze syn po nim nie pójdzie ;)

2023-05-17 12:38

A to na pewno :) u nas chyba skok rozwojowy się zaczyna kolejny zaraz 8 miesięcy wiec by się zgadzała z tego co czytałam 

2023-05-17 12:29

wszystko wyjdzie za kilka alt :) 

2023-05-15 19:59

U nas chłopcy są podzieleni bo starszy poszedł po mnie,  a młodszy po mezu ;) ciekawy jaki będzie miał charakter kiedy podrośnie;)