Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rozwój i wychowanie (724 Wątki)

Pierwsze urodziny dziecka

Data utworzenia : 2013-02-09 12:25 | Ostatni komentarz 2020-07-18 00:25

Iwona

29039 Odsłony
500 Komentarze

Jak przygotować się do pierwszych urodzinek maluszka? Jaki tort wybrać? Co kupić? Kogo zaprosić? ----- Proud Mommy (2013-08-06 23:12) Roczek, czyli pierwsze urodziny Dziewczyny, jak wyglądały pierwsze urodziny Waszych dzieci? Albo jak planujecie je przygotować? Podzielcie się pomysłami!

2014-03-15 22:31

Już po pierwszych urodzinach, tych wyprawianych, bo ogólnie są w poniedziałek. Gości było około 26 osób. Było całkiem fajnie, małej bardzo się podobało i co najważniejsze, nie płakała, gdy ktoś inny niż mama, tata, czy babcia miał ją na rękach. Jak tylko pojawiła się na sali, to rozglądała się po stole, co by zjeść :P Na koniec dawała buziaki niektórym gościom :) Tort był przygotowany trochę w pośpiechu, ale i tak całkiem niezły wyszedł, według mnie był troszkę za suchy, powinnam lepiej nasączyć biszkopty, ale co najważniejsze, gościom smakował :)

2014-03-04 22:13

Na zdjęciu jest nazwa, a tu masz link http://congee.pl/ z tej stronki zamawiałam baloniki, figurkę na tort, serwetki... Jest tam mnóstwo ciekawych rzeczy, które podobają mi się i może przy następnych okazjach je zamówię :) Z tej stronki zamawiałam banner, na który czekam :) http://allegro.pl/baner-urodzinowy-moje-urodziny1-9-m-i4020310980.html

2014-03-04 22:07

kurcze małgorzata to pochwal się gdzie zamawiasz to ja za 7 miesięcy też skorzystam :)

2014-03-04 20:32

Według mnie każde urodziny dziecka są ważne, ale jednak te 1 i 18 urodziny są najważniejsze :) Zamówiłam jeszcze banner z napisem, ale czekam aż dotrze. Kupiłam też serwetki z jedyneczką :)

2014-03-04 20:24

małgorzata ale śliczne to wszystko:) ech aż żałuję teraz, że ja taka mało kreatywna byłam, ale w ciąży mnie trochę odmóżdżyło;) w każdym razie na pewno teraz skorzystam tutaj z waszych rad, Ja swojej córci robiłam roczek u dziadków bo tam wszyscy mieszkają, a druga sprawa tam i my mieszkaliśmy jeszcze, był tort zamówiony dla małej i góra prezentów no i dzieciaki z rodziny więc mała miała dużo radości

2014-03-04 20:20

Zaproszenia na roczek małej doszły już, podobnie jak dekoracje (baloniki i baloniki na patyku, serwetki i dekoracja na tort). Poniżej znajdują się zdjęcia (w tym jedno ze stronki, z której zamawiałam dekoracje). Zdjęcia nie oddają w pełni wyglądu przedmiotów. Opłatek na tort doszedł już o wiele wcześniej i teraz czeka na odpowiedni dzień :)

2014-02-28 23:06

My na pierwsze urodziny corki przygotowalismy jej przyjecie w kolkach zaprosilismy czlonkow rodziny z dziecmi. Imperezka dla dziadkow byla w innym terminie. Zabawa w kolkach ma jeden plus nie trzeba calego balaganu sprzatac no i dzieci maja fajna zabawe. Niestety uwaga dzieci skupiona jest tylko na zabawie.

2014-02-11 09:08

Fajnie że mamy jeszcze czas to podczytując wasze wpisy może coś z nich zaczerpnę.