Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rozwój i wychowanie (724 Wątki)

niespokojny sen niemowlaka

Data utworzenia : 2014-05-30 22:55 | Ostatni komentarz 2022-10-30 07:59

Paulina.Czyz

65795 Odsłony
28 Komentarze

Witam. Szukałam tematu który mnie trapi ale nie znalazłam dlatego założyłam nowy wątek. Moja córka skończyła 5 m-cy i od trzech dni podczas zasypiania lub snu rzuca głową z boku na bok. Martwię się czy to normalne zjawisko czy może coś się dzieje np swedzi ją skóra głowy. Proszę o pomoc i podpowiedzi czy mam czym się martwic i trzeba udać się do specjallisty czy jednak to minie i nie ma powodu do niepokoju.

2014-06-01 12:10

Wydaje mi się że jest jej zimno w nocy bo ma zimny nosek i rączki a i na karczku chłodno. Muszę ją cieplej ubrać i zobaczymy.

2014-06-01 07:10

Z tego co czytałam to większość niemowlaczków od ok 4 mca życia miewa złe sny i byc może to jest przyczyną, że Twoja Córcia jest niespokojna

2014-05-31 14:02

Też mam taka nadzieję. Kiedyś już podobnie robiła i przeszło samo. Mam nadzieję że tym razem też tak będzie.

2014-05-31 13:34

Ja mam 4,5 miesięczną Córeczkę i również to zauważyłam ,ale wtedy gdy dopiero zasypia, Córeczka nie potrafi zasnąć pomimo ,że się stara ,dlatego też wierci się z boku na bok. W trakcie snu też zdarza się ,że zaczyna się właśnie tak wiercić i myślę ,że to normalne. Robi tak też wtedy ,gdy się powoli budzi ,ale nie może się dobudzić. Nie martw się to normalne.