Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rozwój i wychowanie (724 Wątki)

Spokojny sen niemowlaka

Data utworzenia : 2014-02-06 19:11 | Ostatni komentarz 2017-10-16 22:48

Redakcja LOVI

14088 Odsłony
81 Komentarze

Bywa, że dziecko kolejną noc nie chce zasnąć, a potem budzi się w środku nocy i rozpoczyna dzień o trzeciej rano. Ty nie masz już sił, czujesz się bezsilna, bliska utraty cierpliwości. Nie jesteśmy w stanie sprawić, by Twoje dziecko zaczęło przesypiać całe noce, ale podpowiemy, co pomoże zapewnić spokojny sen Twojemu niemowlakowi.

2017-01-01 20:26

Natka ma juz jesteśmy po kilku skokach i w trakcie byliśmy wykończeni. Do łóżeczka nie, do bujaka nie, na ręce tez nie, do piersi ok ale tylko na chwile, spać nie, bawić nie, telewizor nie. Szczescie ze i nas mijało za każdym razem po 4 dniach

2017-01-01 19:09

Ginger now lasnie czasem czytam tu o tych skokach ale nie bardzo wiem o co z nimi chodzi, wiec musze w internecie sobie lepiej poczytac. Mam nadzieje ze zaraz malemu przejdzie bo jestesmy oboje juz tak zmeczeni ze nawet rodzice nad nami sie ostatnio litują i zrobili nam do domu obiad na kilka dni i zakupy zebysmy nie musieli o niczym innym myslec, tylko zajac sie malym :D

2016-12-31 23:23

Natka a nie ma czasami tzw. skoku rozwojowego jeżeli tak to czeka cię min. jeszcze jeden po skończeniu przez maluszka 3 miesiąca (oczywiście plus, minus).

2016-12-31 19:57

No my dzis mielismy noc "tragedia" maly wstawal max co godzine i 15 min. Myslalam ze zwariuje. Zmeczenie wzielo gore. Maz tez malo zadowolony. Zauwazylam ze co noc coraz krócej spi pomiedzy posilkami. No i oczyeiscie coraz wiecej je :D Dzs od 16 do 19 jadl non stop, przerwa tylko na odbicie, przebranie, ulanie, chwilowe bujanie i znow szukanie jedzonka. Jestem dzis wykonczona :(

2016-12-30 23:33

Natka ja mam podobnie:) mały daje mi popalić od samego początku.. Jak nie kołki do 5-tego miesiąca to i z tym spaniem ma cieżko bo wstaje co 2-3 godziny, wiecznie coś :/ teraz skończy 9 miesięcy a za nim może 3 noce takie całe przespane a tak to masakra .. Do tego ząbki doszły teraz :( czasem chodzę jak zombi :P o tyle mam dobrze że jak jadę do mamy na pare dni to małego ona ma przy sobie przez całą noc a ja mogę się spokojnie wyspać :)

2016-12-30 20:49

Ginger moja mama do tej pory tak mowi jak jestesmy u nich a gdzies wychodzimy :) wydaje mi sie to glupie :d ale mama zawsze powtarza...zobaczysz jak Twoje dzieci beda gdzies wychodzily to zrozumiesz:)

2016-12-30 20:01

Dziewczyny wczoraj rozmawiałam z kuzynką, która ma już prawie dorosłe dzieci i powiedziałam mi, że ona jak jej syn idzie na imprezę to całą noc nie śpi bo się o niego boi. Więc cieszmy się póki możemy, my jeszcze nasze maluszki mamy przy sobie.

2016-12-30 17:03

Ale chociaz czasem mozecie sie wyspac :D Gydbym ja chociaz 2 razy przez te 2 tyg mogla pozwolic sobie na dluzsze spanie niz 2h to bylabym wniebo wzieta :D No ale z zabkami wiem ze bywa nieciekawie. Takze powodzenia