Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rozwój i wychowanie (724 Wątki)

"tak bardzo Was kocham rodzice"

Data utworzenia : 2018-04-11 13:58 | Ostatni komentarz 2023-07-02 08:36

Mamowe

4659 Odsłony
153 Komentarze

Założyłam wątek ponieważ mam takiego KOCHASIA w domu. Dziennie nie jestem w stanie zliczyć ile razy synek powtarza nam że nas kocha. Ostatnio jak w zartach powiedziałam że sam kiedyś będzie miał żonę i dzieci pewnie to się rozplakal i powiedział że jego żona do końca życia będę ja. Cieszę się bardzo że jest tak kochany ale czy nie za bardzo? Jak chłopca wychować na twardego prawdziwego mężczyznę ale też wrażliwego i szanujacego ludzi a przede wszystkim kobiety, matki... Zawsze wiedziałam że wychowanie dziecka to ciężka praca ale teraz mnie to przerasta. K. jest chłopcem grzecznym, spokojnym raczej chociaż wiadomo ze ma swoje fochy czasami nawet w złości strzela brzydkie miny albo drzwiami trasnie ale z reguły to chłopiec baaaardzo przytulasny :) Jak u Was kochane to wygląda? Może możecie polecić podręcznik, książkę która trochę rodziców naprowadzi w tym temacie? Może macie ciekawe rady? Albo z życia wzięte historie którymi się wasi dziadkowie, rodzice podzielili z wami? Wszystko dotyczące wychowania mnie dziś interesuje.. Wieczorem sama usiądę i może więcej wam napisze.

2018-05-22 16:45

Mój póki co to sobie w telefonie włącza jak córka kiedyś mówiła tata. Ale jak mówiła to chodził dumny. Mówił tata tata, a ona powtarzała za nim.

2018-05-22 10:36

Aneta, na pewno będzie zachwycony. Moja córka odkąd zaczęła mówić tata, to jakby jeszcze bardziej stała się oczkiem w głowie tatusia, widać w jego oczach tę dumę. :)

2018-05-22 00:45

U mnie dziś córka próbowała powiedzieć tata. Jak znowu córka zacznie mówić tata to mąż będzie szczęśliwy.

2018-05-22 00:33

Jejku to jest coś pięknego usłyszeć takie słowa . Wyrosnie z tego spokojnie

2018-05-20 13:51

I bardzo dobrze, u nas syn jest taki czuły chyba dlatego że sami wciąż okazujemy mu miłość :)

2018-05-17 01:31

Póki co to teraz ja córce powtarzam jak bardzo ją kocham. Mówię jej to praktycznie co chwilę.

2018-05-16 21:41

Moja córcia ostatnio tak sama z siebie, bez pytania przytuliła się i powiedziała Kocham Cię :) A na dobranoc zawsze odpowiada tacie "Dobranoc tatusiu". Do mnie też czasami podejdzie, przytuli się do nogi i "mooooja mama". Miód na moje serce :)

2018-05-16 20:06

Wszystko z czasem. Teraz ciesz się każda chwila... Bo dzieci tak szybko rosną :)