Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rozwój i wychowanie (720 Wątki)

"tak bardzo Was kocham rodzice"

Data utworzenia : 2018-04-11 13:58 | Ostatni komentarz 2023-07-02 08:36

Mamowe

4573 Odsłony
153 Komentarze

Założyłam wątek ponieważ mam takiego KOCHASIA w domu. Dziennie nie jestem w stanie zliczyć ile razy synek powtarza nam że nas kocha. Ostatnio jak w zartach powiedziałam że sam kiedyś będzie miał żonę i dzieci pewnie to się rozplakal i powiedział że jego żona do końca życia będę ja. Cieszę się bardzo że jest tak kochany ale czy nie za bardzo? Jak chłopca wychować na twardego prawdziwego mężczyznę ale też wrażliwego i szanujacego ludzi a przede wszystkim kobiety, matki... Zawsze wiedziałam że wychowanie dziecka to ciężka praca ale teraz mnie to przerasta. K. jest chłopcem grzecznym, spokojnym raczej chociaż wiadomo ze ma swoje fochy czasami nawet w złości strzela brzydkie miny albo drzwiami trasnie ale z reguły to chłopiec baaaardzo przytulasny :) Jak u Was kochane to wygląda? Może możecie polecić podręcznik, książkę która trochę rodziców naprowadzi w tym temacie? Może macie ciekawe rady? Albo z życia wzięte historie którymi się wasi dziadkowie, rodzice podzielili z wami? Wszystko dotyczące wychowania mnie dziś interesuje.. Wieczorem sama usiądę i może więcej wam napisze.

2023-07-02 08:36

My też mieliśmy ogromny problem z wyborem imion .

2023-06-30 23:22

Musiało ci się podobać, mój brat wpadł na imię Winicjusz;) hehe.. dobrze, że to nie przeszlo.

2023-06-30 15:51

Ja zaproponowałam, żeby dać synkowi na imię tak, jak mąż ma na drugie imię :) Szybko to zaakceptował, hehe

2023-06-30 13:19

hahaha zgodze sie;) wybór imion jest mega;) zwłaszcza jak maz podaje swój typa gdzieś słyszałas to imie z jego ust wczesniej;) hehe 

 

2023-06-26 08:05

Oj tak ja miałam ogólnie bardzo duży problem z męża jeśli chodzi o imię dla syna 😂

2023-06-25 15:27

Mamuśka też to słyszałam i tak faktycznie jest. Jak imię kojarzy Ci się z kimś za kim nie przepadasz to za nic nie dasz go dziecku

2023-06-24 09:59

Mamuska No coś w tym jest haha i to jest prawda 😂

2023-06-23 20:31

Lisza haha kiedyś widziałam taki mem, ze nie zdajesz sobie sprawy z tego ilu osób nie lubisz , dopóki nie zaczniesz wybierać imienia dla swojego dziecka :D

 

U nas nie było problemu z wyborem imion dla chłopaków :)