Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowe ssanie, mowa i zgryz (275 Wątki)

Kubki niekapki i inne :)

Data utworzenia : 2013-01-23 20:50 | Ostatni komentarz 2020-01-06 22:03

aanuzia1987

18671 Odsłony
94 Komentarze

Z czego piją Wasze dzieci? Z niekapków, przez słomkę a może ze zwykłej szklanki?

2013-08-30 22:13

Kupiłam synkowi treningowy Lovi 360 ale jeszcze nie może załapać jak się z niego pije i kubek musi poczekać. Niemniej jednak jestem zadowolona bo kubek jest fajny czytałam dużo dobrych opinii o nim i udało się kupić go w promocji :) Tak więc na razie jesteśmy na etapie niekapków. Pisałam już w innym wątku, że mamy kubek niekapek ale nie jesteśmy zadowoleni bo przecieka i trwale przeszedł zapachem herbatki. Kubek jest firmy Dr Brown's zdecydowanie nie polecam. Po prostu byłam z mamą na zakupach i kupiłyśmy bez zapoznania się z opiniami.

2013-08-29 22:31

A propo wylewania... No cóż... Ja to chyba musze zakupić niekapka z powrotem, mimo, ze synek z powodzeniem pije ze szklanki a mleko z butelki, ale mleko musi byc z niekapks jednak... Codziennie zalewa mi butelka pościele (dobrze, ze ma ich kilka kompletów to z praniem nadążam), najgorzej ze ostatnio zalal nawet ścianę... Oj nerwy mi puscily... Poduszka plywala a na ścianie zacieki i mysle jak ja umyć co by nie sprać farby... Jakies totalne nieporozumienie :/ zycze zeby wasze dzieci na to nie wpadly, sebus wczesniej dluugo pil picie z kubka niekapka, ale skoro umie ze szklanki to woecej nie kupowalam a jednak teraz znowu musze o tym pomyśleć :/

2013-08-28 12:48

U mnie niekapki się nie sprawdziły, jakoś synek nie potrafił z nich zassać płynu. Z treningowego za szybko leciało. Używaliśmy bidonu niekapka z silikonową rurką canpolu, a potem przerzuciliśmy się na kubek lovi 360. Do tej pory pije z tego kubka wszystkie napoje łącznie z mlekiem. Teraz uczymy się picia z otwartego kubeczka. W canpolu znaleźliśmy takie fajny otwarty kubeczek z uszami po obydwu stronach, kosztował kila złotych, o ile dobrze pamiętam :-)

2013-05-16 15:00

Spokojnie sama na to wpadnie prędzej czy później ;))

2013-05-15 20:33

Magda nie tak głośno, bo usłyszy ;)

2013-05-15 15:32

To uważaj jak wpadnie na pomysł, kiedy kubek spada na podłogę to wylatuje fontanna soczku :))) Radocha po pachy tylko mama mniej szczęśliwa ;))

2013-05-14 21:05

U nas też kubeczek jest w użytku, sliczny czerwony kolor i mała wypija więcej picia, bo przecież ma nowy kubeczek;) jedyne co ją drażni to to że nic nie wylatuje;) tylko przekręca kubeczek i mówi nie (że nie leci) a jaka była zdziwiona za pierwszym razem, kiedy nic nie wyciekło ;) Brawo dla pomysłodawcy! ;D

2013-05-14 16:25

Do tej pory mieliśmy kubek lovi 360 14m+, jak doszła do nas nagroda :) to mały przestawił się na kubek 9m+ z uchwytem i jest przeszczęśliwy. Dziękujemy bardzo!!!