Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2182 Wątki)

Proszę o radę

Data utworzenia : 2013-05-01 18:10 | Ostatni komentarz 2022-12-19 16:31

KaasQ21

23464 Odsłony
36 Komentarze

Witam, aktualnie jestem w 9 Tygodniu ciąży, w 6 tygodniu byłam u lekarza który powiedział mi, że płód rozwija się prawidłowo, ostatnio wynikła taka sytuacja w której okropnie zapiekł mnie brzuszek, na dole (podbrzusze) . Teraz bardzo często kują mnie jajniki, po położeniu się ból ustępuje. kolejną wizytę mam 25 maja. Proszę o odpowiedz czy mogę mieć jakiś powód do niepokoju ?? Zdjęcie Dzidziusia w 6 Tyg.

2014-07-10 22:00

Dziękuję, że dostałam tyle komentarzy. Bardzo mnie one uspokoiły. Urodziła mi się szczęśliwie, po małych komplikacjach córeczka Ania, ma już 8 miesięcy i rośnie zdrowo :) Trzymamy za was kciuki !!!!!!

2014-05-10 10:15

Ja na początku ciąży praktycznie cały czas miałam bóle podbrzusza, lekarz mówił, że to normalne, ale mam się oszczędzać, dużo wypoczywać i przede wszystkim nie denerwować się. Ale i tak w 7 tygodniu wylądowałam w szpitalu - wieczorem dostałam silnych bólów podbrzusza i pojechałam z mężem na izbę przyjęć - okazało się, że mam zapalenie dróg moczowych i dlatego mam bóle, dostałam antybiotyk i po tygodniu wszystko przeszło. Obecnie jestem w 17 tyg. bóli jako takich nie mam, ale za to cały czas odczuwam ciągnięcia związane z rozciąganiem macicy.

2014-05-10 09:57

Mnie również bolał brzuch na początku, też się tym martwiłam. Ale zauważyłam, ze jak się nachodziłam w pracy 8 godzin to bardziej bolało. Także oszczędzaj się. Ja odczuwałam takie kłucie, ciągnięcie, czasem rwanie. Po odpoczynku przechodziło. Przy tych bólach wzrostowych można wziąć no-spę lub magnez np. chela mag b6 mama.

2014-05-08 22:03

Mnie brzuch bolał niemalże codziennie w pierwszym trymestrze. Oczywiście byłam przerażona i w toalecie zerkałam czy wszystko jest ok. Ale jak to lekarz stwierdził, taki urok mojego organizmu. Podobno te silne bóle powinny zaniknąć po 20 tygodniu. Jestem w 26 i nadal czasami mnie pobolewa. Ale idzie się do tego przyzwyczaić:-) Lekarz kazał mi tylko zwrócić uwagę na silniejsze bóle, które w moim mniemaniu jeszcze nie występowały. Jeżeli boli brzusio, ale nic się nie dzieje, to warto zapamiętać tę "granicę". Oznacza ona, że jeśli ból o podobnym nasileniu się powtórzy, to nie powinno się nic złego dziać. Nie martw się! Będzie dobrze!

2014-04-30 13:50

Mnie do teraz od czasu do czasu pobolewa podbrzusze,ale nie ma się co dziwić.. na początku wiąże się z tym zagnieżdżanie jajeczka,a potem to już tylko cudowne rozciąganie sie macicy :) ale stresik zawsze przy tym lekki towarzyszy :)

2014-03-12 23:29

Mnie prawie całą ciąże bolało podbrzusze .U nas po prostu taki urok ciąży był .A gdy bolało mocniej to lekarz mówił żeby brać no-spe bo to przez to boli ze dziecko rośnie i jakoś trzeba to wytrzymać :) Ale u mnie był to lekki ból :)

2013-05-25 13:40

no zgadza sie zgadza :) np. laktator mam pozyczony, nie kupuje poki nie bede wiedziec, ze mi sie sprawdzi, ja wczesniej uzywalam odciagacza gruszkowego, najtanszego i dla mnie byl najlepszy ;) juz nie moge sie doczekac, a pozniej w domu bedzie panowal chaos i panika :P

2013-05-25 11:52

A no tak, u nas było zawsze..."Oooo zobacz! jakie cudo:D....", "A zobacz na to..." i tak w kółko;p Dobrze, że to Twoje drugie dziecko, bo przynajmniej wiesz co Ci jest najpotrzebniejsze, i co Ci brakowało..:)