Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowe ssanie, mowa i zgryz (275 Wątki)

Niekapek

Data utworzenia : 2019-01-22 22:11 | Ostatni komentarz 2022-01-24 23:40

Patrycja.Mazur

8262 Odsłony
196 Komentarze

Proszę mi powiedzieć, bo trochę się naczytałam ale nie we wszystko wierzę jak to jest z tymi kubkami niekapkami czy faktycznie krzywia zgryz, powodują problemy z wymowa?

2021-12-28 11:04

Fajerka a Twój syn raczkuje ? ucieka od niego psina co robi jak on się do niej zbliża ?

bo mój nie robił problemów do czasu jak córk zaczęła raczkować i za nim latać bo i pociągła go za ucho. On sie boi dzieci i ucieka od nich, ale jak ona sie z nim bawi i ma piłkę to jest pierwszy 

2021-12-27 20:20

Fajerka psy wyczuwają odmienny stan kobiety;)

Kiedys opisywałam historie mojego psa który chodzil za mną jak cień przytulał się czasami wył i ciągle łeb na brzuchu chodzil piszczał wkoncu zabrałam go do weta no coś ewidentnie było nie tak ;)

Przebadany wszytsko grało;) po tygodniu się okazało że ja w ciazy ;) 

Nie wiem jak to możliwe ale za każdym razem jak coś kialo się wydarzyć plamienie źle samopoczucie bol brzucha to pies rano wył,  jak mąż wychodził do pracy to stawał pod drzwiami i wył ale to taki skowyt az się czuło strach.

2021-12-27 19:32 | Post edytowany:2021-12-27 19:34

Idziemka, psu to często trzeba poświęcić tyle uwagi co dziecku prawie. Moja się do mnie przytula jak człowiek:) I aż mnie nieraz zadziwia, ile rozumie. Przykładam palec do ust i mówię: "Ciii, dziecko śpi" i od razu ostrożniej stawia łapy :D Z psem jest więc często dużo radochy i mam nadzieję, że się z synem kiedyś zaprzyjaźnią, chociaż moja niestety na dziećmi nie przepada :) Ale że jestem ciąży to wiedziała chyba wcześniej ode mnie, bo nagle przestała mi włazić na brzuch:D

2021-12-27 03:10

Idziemka  mi również było ciężko bardzo długo ciężko to przeżywałam a wraz ze mną corka która  kochała go całym serduszkiem do tej pory jego zdjęcie stoi u niej na biurku

2021-12-26 20:15

Aniska nie wiesz jak mi było przykro i jak go brakuje;( no ale nic się nie zrobi :(

 

Ojeny dziewczyny ale macie przeboje ze swoimi psiakami:D

2021-12-26 19:32

Moja jak była szczeniakiem to jej obcinaliśmy tak, że mąż łapał, aby łapy sterczały, drugą ręką karmił psimi ciastkami, a ja leciałam po kolei pazury :D Na szczęście to małpie przeszło i teraz sama jej mogę obciąć. Ale moja mama to też ma mega problem z pazurami u psa i musi chodzić do weta.

2021-12-26 18:56

Maziulka z pazurami to ciężka sprawa ;( najgorsze są chyba te kciukowe;(  

2021-12-26 11:38

Loo panie dobry sposób na psiaka haha 

Mój jak wyjdzie z auta i na jest na parkingu pog gabinetem weterynarza to już się odwraca i chce do auta wrócić. My go tam wnosimy bo nie wejdzie sam. Jak szczeka normalnie na wszystkie psy tak tam siedzi grzecznie pod krzesłem i boi się głowę wychylić.

Jeju to mojemu nigdy nie udało się obciąć pazurów w domu musimy to robić u weterynarza.