Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowe ssanie, mowa i zgryz (276 Wątki)

Wymiana

Data utworzenia : 2018-08-03 11:45 | Ostatni komentarz 2020-10-17 00:07

m.andrzejczak6

4760 Odsłony
22 Komentarze

Cześć Kochane ! Po jakim czasie należy wymieniać: 1. Smoczek uspokajający dla Maluszka ? 2. Butelkę ? 3. Smoczek w butelce ?

2020-10-17 00:07

U nas smoczki wymieniałam jak już widziałam że tam w środku jest nie ładnie, ale zawsze w zapasie mieliśmy min 4 smoczki. Butelka w sumie zaczęliśmy dość późno używać i wychodzi na to że jedna na 2 miesiące była bo mieliśmy do testowania druga i tak się zazębiało albo wyjechaliśmy do rodziców zapomnieliśmy naszej i trzeba było kupić nową. Ale napewno jakbym widziała ze smoczek od butelki czy sama butelka czy smoczek jest już nie ładny to bym wymieniła. 

2020-10-09 21:31

U nas smoczki zmieniamy co miesiąc, max co 1,5. Zawsze jednen musi być w zapasie bo lubią się gubic.

2020-10-09 21:21

U nas smoczki zmieniamy co miesiąc, max co 1,5. Zawsze jednen musi być w zapasie bo lubią się gubic.

2020-10-06 05:06

Smoczki wymieniamy co miesiąc, a smoczki do butelek jak się zużyją Syn butelka jest karmiony z 3 razy na tydzień. Butelek jeszcze nie wymieniałam one naprawdę są w dobrym stanie tylko trzeba je dobrze umyć i wysuszyć i nie zamykać szczelnie po umyciu. 

2020-10-04 15:15

My zmieniamy jak są jakieś uszkodzenia najczęściej pęka na bokach jak syn gryzie i zaraz ciągnie ale zazwyczaj zmieniamy jak rozmiar daje większy , smoczków ma kilka więc nie są bardzo zniszczone 

2020-10-04 09:55

Smoczki uspokajające wymieniam jak widać ślady zużycia i gdy są uszkodzone tak średnio co 1,5 do 2 miesięcy.i zawsze.mam kilka na składzie.Butelki mam z lovi i są bardzo trwałe więc nie wymagają aż tak częstej wymiany -wystarczy co kilka miesiecy.Natomiast smoczki do butelek też wymieniam co 2 miesiące.

Samanta oczywiście zarazki będą na smoczkach i innych przedmiotach gdy o nie nie dbamy.natomiast albo sterylizujemy albo wyparzamy smoczki i reszte akcesoriów dla.dzieci tak więc 

2020-10-01 15:28

My smoczek mamy 1 który używany a drugi w zapasie wymieniamy co miesiąc bądź jak się uszkodzi. A butelki wymieniam mniej więcej co 2 miesiące i wtedy też smoczki bądź jak butelka jest w dobrym stanie to wymieniany same smoczki. Zależy wszystko od użytkowania 

2020-01-29 00:24

Zarówno smoczki jak i butelki i smoczki w nich muszą być dostosowane do wieku. Ewentualnie jak się widzi jakieś uszkodzenia też powinno się wymienić