Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowe ssanie, mowa i zgryz (276 Wątki)

Krótkie wedzidelko języka

Data utworzenia : 2018-02-08 12:50 | Ostatni komentarz 2022-04-17 17:10

Jost1402

8146 Odsłony
68 Komentarze

Drogie Mamusie! Kiedy najlepiej zdecydować się na zabieg podcięcia wedzidelka u malucha? Syn ma 4,5 miesiąca. Nie problemu z jedzeniem mleka z piersi i z butelki. A do tego świetnie trzyma smoczek. Czy Zabieg jest konieczny? Boję się że moze to zmienić jego umiejętności chwytania smoczka i odruchu ssania A aktualnie jeszcze nie wprowadziłam pokarmów stałych.

Konto usunięte

2018-07-01 16:46

A co mówi lekarz ?

2018-07-01 08:35

Aneta być może masz rację. Zapytam na kolejnej wizycie przychodni

2018-07-01 00:58

Należy się do przychodni, a nie do konkretnego pediatry. Więc jedyne co się zostaję to po prostu przy zapisie do lekarza powiedzieć, że do tego pediatry nie chcę się zapisać. Ja miałam podobną sytuację tylko u mnie lekarz tak mnie potraktował, że złożyłam skargę na niego.

2018-06-30 12:00

Oczywiście zmieniam pediatrę. Mam na kogo. Jak bede w przychodni to to zrobię. Za grosz nie mam zaufania do obecnej po ostatniej akcji

2018-06-29 22:33

<3 Dzielna córcia :) Własnie też zapomniałam zapytać czy masz na kogo zmienić. Warto, bo skoro już teraz klepie takie bzdury to co będzie gdy się dowie że karmisz roczne dziecko haha patologia :p

2018-06-29 20:13

Evelin jestem w szoku, jak ktoś, kto mówi takie dyrdymały może być lekarzem. Masz na kogo zmienić? Bo od tego lepiej trzymać się z daleka :o Czytałam na ogólnym, że wędzidełko już podciętę. Super, że wzięłaś sprawy w swoje ręce!!! :-))))

2018-06-29 00:28

Niestety tak to już jest z naszą służbą zdrowia. Kiedy trzeba to oni nic nie widzą i trzeba być samemu lekarzem i samemu stawiać diagnozę dziecku.

2018-06-28 21:58

Eveline odpisałam kochana w ogólnym. Faktycznie nawet dla mnie laika wedzidelko od razu wygląda na krótkie aż dziw że w szpitalu nikt nie wychwycił szok. Grunt że masz dużą wiedzę i wiarę we własne intuicję i zdążysz miko wszystko:* Podobno wczesne porównanie jest mniej bolesne i mniej krwawi. Bardzo mocno trzymam kciuki za jutro i zdaje sobie sprawę że bardzo się stresujesz ale dacie radę a maleńka. Pomysł że pojutrze już będzie po wszystkim i najprawdopodobniej bardzo dużo to ułatwi w przyszłości:)