Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (524 Wątki)

Zmiana z kp na mm

Data utworzenia : 2019-09-12 11:12 | Ostatni komentarz 2022-02-09 10:01

MamaLenki

4755 Odsłony
149 Komentarze

Witajcie drogie mamy, córka konczy 6 msc i chciałabym zakończyć kp ze względu na sprawy osobisteale mamy problem z mm podaję bebilon na zmiane z piersią jednak po wypiciu dawki przeznaczonej dla 6 msc dziecka córka wymiotuje za to potrafi wypić 90 ml bez żadnych objawów a dodatam ze to kiedy dostala 180 ml wypila normalnie nic na sile a mimo to po 2h wymioty ... dodatkowo pojawia sie problem iż nie chce pić wody. Nie wiem juz co mam zrobić :( dodatkowo laktacja zamiast sie zmniejszyć mam jeszcze więcej mleka... prosze o porady �

2022-02-09 10:01

Maluszi oj niejednokrotnie słyszałam od różnych mam,że nie było szans przekonac dziecko na butelkę i smoczek. No niestety i takie egzemplarze się zdarzają

2022-02-07 16:38

Moja Lovi też od razu zaakceptowała, a one też nie zaburzają odruchu ssania. Może warto spróbować.

2022-02-07 11:49

A probowalas z lovi?

Ja karmilam i z butelki i z piersi i nie bylo problemu ;)

2022-02-06 15:23

malasuszi no niestety są takie dzieci antysmoczkowe i antybutelkowe i można próbować i próbować, a i tak nie dadzą się przekonać  

2022-02-05 09:54

Ja również miałam inne plany co do karmienia A jest odwrotnie. Karnie tylko piersią Ale mój 2 Miesieczny syn nie chce pić z butelki, w ogóle nawet smoczka nie chce.. Przez co jestem uwieziona w domu bo tylko ja mogę go nakarmić. Probowalam już wielu butelek i smoczkow i nic. Jak miał 2 tyg pil z butelki Ale za to nie chciał później jeść z piersi więc odstawiłam butelkę. Polozna poleciła mi madela calma która jest zbliżona do karmienia piersia i nie odzwyczaja dziecka. Oczywiście nie chce pić z niej również :P będziemy przez weekend walczyc i może zaskoczy 

2022-02-02 16:59

ja to nawet nie miałam kiedy zastanowić nie jak chce rodzic

kiedyś X lat temu myślałam ze w wannie i chyba jak bym miała taka mozkliwisc to tak bym chciala

ale nigdy nie nie dowiem jak to jest rodzic sn 

juz na 1 wizycie u ginekologa usłyszałam cesarka 

2022-02-02 16:03

Idziemka super podejście ! Matka Polka też może rodzić CC i karmić mm!

2022-02-02 14:37

ja też chciałam być matką polką urodzic sn, karmić piersią, a wyszło zupełnie inaczej, już się z tym pogodziłam i cieszę, że mam córkę....