Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (524 Wątki)

Najlepsze mleko?

Data utworzenia : 2013-04-04 13:08 | Ostatni komentarz 2024-02-25 14:35

Konto usunięte

132400 Odsłony
1759 Komentarze

Cześć, jak uważacie jakie mleko jest najlepsze dla dzieciaczków?? Jakim wy karmicie?

2016-07-22 08:54

Oj to bardzo indywidualna kwestia :) mój maluszek je najzwyklejsze bebiko (sporadycznie bo 1,5 roku był na piersi) maluszki u mnie na oddziale bardzo dobrze toleruja NAN i Enfamil, troszkę gorzej bebilon i Hipp ale musisz wypróbować co dla twojego dziecka bedzie najlepsze bo tu nie ma reguły

2016-07-20 09:30

Magiczny pazur zeczywiscie troche mlek przetestowalas. U mnie najlepiej sprawdzil sie Enfamil napoczatku ar a potem juz ten zwykly. Moja corka zw wzgledu na wczesniastwo i niska mase pila tez takie mleko infatrini. Kupowalo sie je w 100ml buteleczkach no i tanie nie bylo no ale coz bylo zrobic.Zalecenie lakarza. Ale to mleczko bylo na tyle dobre bo slodkie ze moja corcia nawet 150ml wypiala gdzie na poczatku byl problem zeby 60 zjadla. Probowalam tez bebilon pepti ale enfamil ar zmimalizowal nam nie tylko u?ewanie ale tez i unormowal kupik a po pepti bylo gotzej. Mysle ze kazda mama musi sama znales dobre mleko dla swojego dziecka. To co jednemu sluzy nie koniecznie drugiemu posluzy.

2016-07-19 20:56

Polecam zacząć od Bebiko bo ma.fajną cenę nam niestety nie służyło u przeszliśmy na Nan powiem taj nan jest fajne z tego względu ze jest moim zdaniem bardzo pożywne ma tez dobra cene alei dzieci trudna się wyprozniaja po nim ale to zależy od dzidziusia. My sobie radzilismy.ale moim zd najlepiej Bebiko wypróbować bo po co przepłacać jest. Naprawdę masa wydatków a uważam ze jakiejs wielkiej różnicy nie ma no chyba ze dziecko jest alergikiem

2016-07-19 18:59

Ja musiałam synka dokarmiać i niestety, ale sprawdzaliśmy wiele mlek... Zaczęliśmy od Bebiko 1, bo bratowa karmiła tym mlekiem swojego syna, więc u niej się sprawdziło. Niestety u nas nie. Nasiliły się ulewania, w dodatku pojawiły się okropne krosty na buźce, więc zrezygnowaliśmy. Pediatra kazał dać Enfamil, niestety nie służyło nam. Później pediatra zaproponował, że może Enfamil A.R. - też nie pomogło, miały się zmniejszyć ulewania, ale też nic z tego. Później był HiPP Bio Combiotic 1, ciut lepiej niż z Bebiko, ale objawy podobne, trochę ulewania się nie zmniejszyły, ale krosty na buźce, jak były, tak były. Później był Nutramigen 1 ze względu na prawdopodobieństwo alergiii na białko mleka krowiego. Niestety synek ulewał po nim bardzo chlustająco i ulane mleko bardzo brzydko pachniało. Później był Bebilon Pepti 1, po tym było okej, krostki, przy pomocy maści sterydowej zeszły całkowicie. Później, przy rozszerzaniu diety, gdzie synek zamiast jednej porcji mleczka dostawał obiadek, deserek, kaszkę, to już nie dokarmiałam. Krosty na buźce zniknęły, ale stosowałam częściowo dietę eliminacyjną, więc pewnie przez to. Później, jak zakończyłam karmienie moim mlekiem, chciałam przejść na Babydream, bo słyszałam wiele pozytywnych opinii. Niestety nam to mleko nie slużyło. Synek jeszcze wtedy ulewal od czasu do czasu i po tym mleku się to nasiliło. Więc ostatecznie przeszliśmy na NAN Pro 2. I to mleko okazało się najlepsze. Oskar przestał po nim ulewać całkowicie, krostki zmniejszyły się praktycznie do minimum. Obecnie za kilkanaście dni przechodzimy na 4 :)

2016-07-17 05:39

Ja karmię swoich chłopców Bebikiem 2 i jestem zadowolona. Kupuje różnie w Rossmanie lub przez aptekę internetową, zależy gdzie jest aktualnie pracuję. Biorę od razu 10 kartoników:)

2016-07-14 15:15

Starszej córce po okresie karmienia piersią zasmakowało Bebiko. Młodszą córkę dokarmiam również Bebiko i Bebiko AR.

2016-02-24 00:13

Karmie Bebiko - po Bebilonie było ciężko z kupą. I cena też przystępna - zresztą jak to koleżanki wyżej napisały :)

2016-02-16 17:52

Na allegro drogo wychodzi te moje bebiko, praktycznie tak jak w sklepie. Poszukam autoryzowanego sklepu....