Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (524 Wątki)

Ratunku! Jaka najlepsza butelka antykolkowa?

Data utworzenia : 2017-08-11 08:20 | Ostatni komentarz 2019-10-04 09:05

PaniHerbatka

10850 Odsłony
49 Komentarze

Witam wszystkie mamy. Karmię syna (2 tygodnie) moim odciągniętym mlekiem w butelce. Niestety, dziecko ma straszne kolki. Polećcie proszę SPRAWDZONE butelki antykolkowe. Póki co, wiem że Chicco Natural Feeling kompletnie odpada, zastanawiam się nad dr Browns lub Lovi Medical. Doświadczone mamy podzielcie się swoimi opiniami :)

2017-08-15 19:02

Przy pierwszej córce na początku miałam butelkę Avent Classic i niestety kolki były. Zmieniłam na Lovi i Dr Browns. W Lovi czasami się smoczek zasysa, w Dr Browns nigdy tego problemu nie miałam. Ale egzamin zdany - kolek brak. Przy kolejnych córkach używałam i dalej używam Lovi i żadna kolek nie miała.

Konto usunięte

2017-08-13 11:16

Polecić tylko dwie butelki. Mogę polecić butelki firmy Lovi i z firmy Nuk. Natomiast miałam jeszcze butelkę Tommee i byłem z niej bardzo niezadowolona Zresztą podobnie jak mój maluszek

2017-08-12 22:28

PaniHerbatka zawsze trzeva trzeba probowac moze znajdzie sie jakis sposob..u mas nas pomógł tylko debridat ale jak dzieciątko nie ma kolek a jakies problemy brzuszkowe to takie buteleczki antykolkowe na pewno troche pomoga.

2017-08-12 20:38

Ewcia2 my również próbujemy czego się da :( Nasz syn jest wcześniakiem, więc problemy żołądkowe mogą być nasilone, już sami nie wiemy co wymyślać :( zamówiłam Canpol Haberman, może ona coś pomoże

2017-08-11 22:40

Ja próbowałam duzo butekek.niestety butelka juz przy kolkach bardzo nie pomoże moze na pewno zalagodzi bo dziecko mniej polyla tego powietrza to mniej boli brzuszek brzuszek ale przynajmniej u nas nie pomagalo nic a synek mial okropne kolki a juz malo co jadlam bo myslalam ze moze cis zjadłam mimo jadlam dozwolone produkty przy karmieniu, uzywalam espumisan, esputicon i bylo czasem lepiej czadem gorzej ale nic mrza mialam za granica a ja bylam sama i juz z bezradnosci az plakalamze nie mogę pomoc synkowi, byl odkurzacz, suszarka , ciepłe oklady, cwiczenie nozkami, masowanie brzuszka czasem to pomagalo ale na chwile az poszlam do dokrorki mowila ze przepisze mi debridat ale synek juz byl blisko 3mc ale doktorka mowila ze kolki czasem trwaja do 6mc i po tugodniu dawania debridatu kolki przeszły odrazu ale nie wiem czy to ten syrop czy czas...ale synek mial ciagle problemy brzuszkowe zaparcia itp...az do roku. Az wyplakal sobie przepukline pepkowa ale cale szczescie juz po zabiegu.

2017-08-11 21:37

Ja karmię piersią ale moja koleżanka używała Lovi Medical + i Canpol Babies Haberman.

2017-08-11 14:24

Ja również polecam Lovi chociaż nie mam porównania z innymi, a może spróbuj podawać dziecku probiotyk do mleka, pomaga na problemy z brzuszkiem, u nas się to sprawdziło

2017-08-11 09:23

Polecam Lovi i Tommee Tippe. Może akurat jak zmienisz butelkę dolegliwości przejdą